6061 Alüminyum Çelik Levha 0.4mm 5052 H32 İnce Alüminyum Sac H12 - H19
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | 6061 Alüminyum Sac 0,4 mm Alüminyum Sac Ses Emildi | Tolerans:: | ±1% |
|---|---|---|---|
| Teslimat süresi:: | 8-14 gün | Kalınlık:: | 0.2mm - 150mm |
| öfke:: | O (tavlanmış), H12-H19, T6 | ||
| Vurgulamak |
6061 alüminyum çelik plaka,5052 h32 alüminyum sac H12,ince alüminyum sac H19 |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | 6061 Alüminyum Sac 0,4 mm Alüminyum Sac Ses Emildi |
| Tolerans | ±% 1 |
| Teslimat süresi | 8-14 gün |
| Kalınlık | 0.2mm - 150mm |
| Temper | O (tavlanmış), H12-H19, T6 |
BizimAlüminyum tabakasısaf alüminyum veya alüminyum alaşımlardan yapılmış çok yönlü, korozyona dayanıklı bir metal malzemedir. BT teklifleriYüksek mukavemet-ağırlık oranı, mükemmel biçimlendirilebilirlik ve üstün termal/elektrik iletkenliği, inşaat, nakliye, elektronik ve ambalaj uygulamaları için ideal hale getirir.
| İsim | Alüminyum tabakası |
|---|---|
| Standart | JIS G3141, DIN1623, EN10130 |
| Malzeme | 1050, 1060, 3003, 3A21, 5052, 5005, 5083, 5A05, 6061 |
| Kalınlık | 0.3mm - 300mm |
| Genişlik | 100mm - 2600mm |
| Uzunluk | 1000mm - 12000mm |
| Temper | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, T4, T651, vb. |
| Yüzey | Değirmen, parlak, cilalı, saç çizgisi, kabartmalı, aşındırma |
| Paketleme | Standart paketleme veya müşteri gereksinimlerine göre ihracat |
| Sevkiyat | 10-15 iş günü (1000 tonun üzerindeki miktarlar için 25-30 gün) |
- Makul fiyatlarla ana kaliteli ürünler
- Mükemmel satış sonrası hizmet ile kapsamlı deneyim
- Her üretim süreci katı kalite kontrolüne uğrar
- Profesyonel paketleme ekipleri güvenli ulaşım sağlar
- Deneme siparişleri bir hafta içinde tamamlandı
- Talep üzerine özel örnekler mevcuttur
Ürün Özellikleri
6061 Alüminyum Sac 0,4 mm Alüminyum Sac Ses Emildi Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı 6061 Alüminyum Sac 0,4 mm Alüminyum Sac Ses Emildi Tolerans ±% 1 Teslimat süresi 8-14 gün Kalınlık 0.2mm - 150mm Temper O (tavlanmış), H12-H19, T6 Ürün Açıklaması BizimAlüminyum tabakasısaf alüminyum veya al...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.