6061 Aluminiumplaat 0,4 mm 5052 H32 Dunne aluminiumplaat H12 - H19
Productdetails
| Productnaam:: | 6061 Aluminium plaat 0,4mm Aluminium plaat Geluidsabsorberend | Tolerantie:: | ±1% |
|---|---|---|---|
| Levertijd:: | 8-14 dagen | Dikte:: | 0.2 mm 150 mm |
| Bui:: | O (Gegloeid), H12-H19, T6 | ||
| Markeren |
6061 aluminiumplaten van staal,5052 h32 aluminiumplaat H12,dunne aluminiumplaat H19 |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | 6061 Aluminiumplaat 0,4 mm Aluminiumplaat Plaat geluid geabsorbeerd |
| Tolerantie | ± 1% |
| Leveringstermijn | 8-14 dagen |
| Dikte | 0.2 mm 150 mm |
| Temperatuur | O (gegoten), H12-H19, T6 |
OnzeAluminiumplaatis een veelzijdig, corrosiebestendig metaalmateriaal gemaakt van puur aluminium of aluminiumlegeringen.hoge sterkte/gewichtsverhouding, uitstekende vormbaarheid en superieure thermische/elektrische geleidbaarheid, waardoor het ideaal is voor bouw, transport, elektronica en verpakkingstoepassingen.
| Naam | Aluminiumplaat |
|---|---|
| Standaard | JIS G3141, DIN1623, EN10130 |
| Materiaal | 1050, 1060, 3003, 3A21, 5052, 5005, 5083, 5A05, 6061 |
| Dikte | 0.3 mm - 300 mm |
| Breedte | 100 mm - 2600 mm |
| Lange | 1000 mm - 12000 mm |
| Temperatuur | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, T4, T651 enz. |
| Oppervlakte | Vervaardiging, brillant, gepolijst, haarlijn, geïmprimeerd, gegraveerd |
| Verpakking | Export standaardverpakking of volgens de eisen van de klant |
| Verzending | 10-15 werkdagen (25-30 dagen voor hoeveelheden van meer dan 1000 ton) |
- Goedkope producten tegen redelijke prijzen
- Ruime ervaring met uitstekende service na verkoop
- Elk productieproces ondergaat strenge kwaliteitscontrole
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor veilig vervoer
- Proefbevelen binnen een week voltooid
- Op aanvraag beschikbaar
Producthoogtepunten
6061 Aluminiumplaat 0,4 mm Aluminiumplaat Plaat geluid geabsorbeerd Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam 6061 Aluminiumplaat 0,4 mm Aluminiumplaat Plaat geluid geabsorbeerd Tolerantie ± 1% Leveringstermijn 8-14 dagen Dikte 0.2 mm 150 mm Temperatuur O (gegoten), H12-H19, T6 Productbesc...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.