6061 Πλάκα από αλουμίνιο και χάλυβα 0,4 mm 5052 H32 Πλάκα από λεπτό αλουμίνιο H12 - H19
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | 6061 φύλλο αλουμινίου 0,4mm φύλλο αλουμινίου πλάκα ήχος απορροφάται | Συναισθησία:: | ±1% |
|---|---|---|---|
| Χρόνος Παράδοσης:: | 8-14 ημέρες | Δάχος:: | 0.2 χιλ. – 150 χιλ. |
| Ιδιοσυγκρασία:: | Ο (επεξεργασμένο), H12-H19, T6 | ||
| Επισημαίνω |
6061 πλάκα αλουμινίου από χάλυβα,5052 h32 φύλλο αλουμινίου H12,λεπτό φύλλο αλουμινίου H19 |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 6061 φύλλο αλουμινίου 0,4mm φύλλο αλουμινίου πλάκα ήχος απορροφάται |
| Ανεκτικότητα | ± 1% |
| Χρόνος παράδοσης | 8-14 ημέρες |
| Δάχος | 0.2mm 150mm |
| Θερμότητα | Ο (εξάντληση), H12-H19, T6 |
Η δική μαςΦύλλα από αλουμίνιοείναι ένα ευέλικτο, ανθεκτικό στη διάβρωση μεταλλικό υλικό κατασκευασμένο από καθαρό αλουμίνιο ή κράματα αλουμινίου.υψηλή σχέση αντοχής προς βάρος, εξαιρετική διαμόρφωση και ανώτερη θερμική/ηλεκτρική αγωγιμότητα, καθιστώντας το ιδανικό για κατασκευές, μεταφορές, ηλεκτρονικά και συσκευασίες.
| Ονομασία | Φύλλα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Ειδικότερα, οι ενδείξεις που αναφέρονται στην παράγραφο 1 μπορούν να χρησιμοποιηθούν για να προσδιορίσουν τις απαιτήσεις της παρούσας παραγράφου. |
| Υλικό | 1050, 1060, 3003, 3Α21, 5052, 5005, 5083, 5Α05, 6061 |
| Δάχος | 0.3mm - 300mm |
| Διάμετρο | 100 mm - 2600 mm |
| Διάρκεια | 1000 mm - 12000 mm |
| Θερμότητα | Ο, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, T4, T651 κλπ. |
| Επιφάνεια | Στρίψιμο, λαμπερό, γυαλισμένο, τρίχωμα, ανάγλυφο, χαρακτική |
| Συσκευή | Εξαγωγική τυποποιημένη συσκευασία ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Μεταφορά | 10-15 εργάσιμες ημέρες (25-30 ημέρες για ποσότητες άνω των 1000 τόνων) |
- Προϊόντα υψηλής ποιότητας σε εύλογες τιμές
- Μεγάλη εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία παραγωγής υπόκειται σε αυστηρό έλεγχο ποιότητας
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας εξασφαλίζουν την ασφαλή μεταφορά
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα προσαρμοσμένα σε παραγγελία
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
6061 φύλλο αλουμινίου 0,4mm φύλλο αλουμινίου πλάκα ήχος απορροφάται Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος 6061 φύλλο αλουμινίου 0,4mm φύλλο αλουμινίου πλάκα ήχος απορροφάται Ανεκτικότητα ± 1% Χρόνος παράδοσης 8-14 ημέρες Δάχος 0.2mm 150mm Θερμότητα Ο (εξάντληση), H12-H19, T6 ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.