6061 Płytka stalowa z aluminium 0,4 mm 5052 H32 Cienka arkusz aluminiowy H12 - H19
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | 6061 Aluminiowy arkusz 0,4 mm aluminiowy blacha dźwiękowa | Tolerancja:: | ± 1% |
|---|---|---|---|
| Czas dostawy:: | 8-14 dni | Grubość:: | 0,2 mm - 150 mm |
| Hartować:: | O (wyżarzony), H12-H19, T6 | ||
| Podkreślić |
6061 płytka stalowa z aluminium,5052 h32 folia aluminiowa H12,cienka arkusz aluminiowy H19 |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | 6061 Aluminiowy arkusz 0,4 mm aluminiowy blacha dźwiękowa |
| Tolerancja | ± 1% |
| Czas dostawy | 8-14 dni |
| Grubość | 0,2 mm - 150 mm |
| Hartować | O (wyżarzony), H12-H19, T6 |
NaszArkusz aluminiowyjest wszechstronny, odporny na korozję materiał metalu wykonany z czystych stopów aluminiowych lub aluminiowych. OferujeWysoki stosunek wytrzymałości do masy, doskonała formalność i doskonała przewodność termiczna/elektryczna, dzięki czemu jest idealny do zastosowań w zakresie budowy, transportu, elektroniki i opakowań.
| Nazwa | Arkusz aluminiowy |
|---|---|
| Standard | JIS G3141, DIN1623, EN10130 |
| Tworzywo | 1050, 1060, 3003, 3a21, 5052, 5005, 5083, 5a05, 6061 |
| Grubość | 0,3 mm - 300 mm |
| Szerokość | 100 mm - 2600 mm |
| Długość | 1000 mm - 12000 mm |
| Hartować | O, H12, H14, H16, H18, H22, H24, H26, T4, T651 itp. |
| Powierzchnia | Młyn, jasny, wypolerowany, linia włosów, wytłaczona, trawienie |
| Uszczelka | Eksportuj standardowe pakowanie lub zgodnie z wymaganiami klientów |
| Wysyłka | 10-15 dni pracy (25-30 dni dla ilości powyżej 1000 ton) |
- Produkty najwyższej jakości w rozsądnych cenach
- Obszerne doświadczenie z doskonałą obsługą po sprzedaży
- Każdy proces produkcyjny ulega ścisłej kontroli jakości
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniają bezpieczny transport
- Zamówienia procesowe zakończone w ciągu tygodnia
- Niestandardowe próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
6061 Aluminiowy arkusz 0,4 mm aluminiowy blacha dźwiękowa Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu 6061 Aluminiowy arkusz 0,4 mm aluminiowy blacha dźwiękowa Tolerancja ± 1% Czas dostawy 8-14 dni Grubość 0,2 mm - 150 mm Hartować O (wyżarzony), H12-H19, T6 Opis produktu NaszArkusz ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.