AISI Paslanmaz Çelik SUS Plaka 321 316 316L Paslanmaz Çelik Levhalar DIN
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Toptan Fiyat 1mm Kalın Yarım Sert Paslanmaz Çelik Plaka 304 904 201 İnşaat için Paslanmaz Çelik Sac | Standart: | Astm din gb jis en aisi |
|---|---|---|---|
| Şekil:: | düz | Yüzey:: | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Özel istek:: | kişiselleştirilebilir | Çelik Sınıfı:: | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| Paketleme:: | Standart paketi ihracat veya müşterilerin isteği olarak | ||
| Vurgulamak |
AISI Paslanmaz Çelik Plaka 316,SUS plaka 321,316L paslanmaz çelik levhalar DIN |
||
Ürün Tanımı
| Ürün adı | Toptan Fiyat 1mm Kalın Yarım Sert Paslanmaz Çelik Plaka 304 904 201 İnşaat için Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Standart | Astm din gb jis en aisi |
| Şekil | Düz |
| Yüzey | BA/2B/No.1/No.3/No.4/8K/HL/2D/1D |
| Özel Talep | Özelleştirilebilir |
| Çelik sınıfı | 201,202.301.304.304l, 304n, xm21.304ln, 309s, 310s, 316 |
| Paketleme | Standart paketi ihracat veya müşterilerin isteği olarak |
| Malzeme (DIN) | 201,202.301.304.304l, 304n, XM21.304ln, 309s, 310s, 316.316ti, 316L, 316n, 316ln, 317,317l, 321,329 vb. |
|---|---|
| Yüzey kaplaması | BA/2B/No.1/No.3/No.4/8K/HL/2D/1D |
| Dış çap | 6-610mm |
| Kalınlık | 0.3-120mm |
| Uzunluk | 1000 - 6000mm veya isteğiniz olarak |
| Uç/kenar | Sade değirmen |
| Standart | Astm din gb jis en aisi |
| Seviye | 201/304/304L/321/116/316L/310S/904L/309S/316TI/317L/2205/2507, vb. |
| Teknik | Soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş veya kaynaklı |
| Sertifika | ISO9001, SGS, BV, ISO, CE |
| Başvuru | Bina endüstri makineleri, vb. |
| Yüzey kaplaması | Özellikler | Başvuru |
|---|---|---|
| No.1 | Beyaz turşu yüzey ile karakterize, sıcak haddeleme, pürüzsüz ve salamura ile bitirildi. | Kimyasal endüstri ekipmanı, endüstriyel tanklar. |
| 2b | Tav tedavisi, soğuk haddelemeden sonra turşu ile tamamlandı, ardından daha parlak ve daha pürüzsüz bir yüzeye cilt geçişi çizgisi izledi. | Genel Uygulama Tıbbi Aletler, sofra takımı. |
| Ba | Soğuk haddeleme sonrası parlak tavlama tedavisi. | Mutfak gereçleri, mutfak eşyaları, mimari amaç. |
| 4 (saten) | Hakim olmayan doğrusal fırçalama ile bitti | Mimarlık, endüstriler, yürüyen merdivenler, mutfak eşyaları, araçlar. |
| Saç çizgisi | Sürekli doğrusal fırçalama ile bitirildi | Mimarlık, endüstriler, yürüyen merdivenler, mutfak eşyaları, araçlar. |
| 8K (Ayna) | 800'den fazla ağdan daha ince aşındırıcılarla parlatarak ayna benzeri yansıtıcı bir yüzey. | Reflektör, ayna, bina için iç-ek dekorasyon. |
- Asal kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Ürün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her işlem
- Güvenli ambalaj sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emri bir hafta içinde yapılabilir
- Örnekler gereksinimlerinize göre verilebilir
Ürün Özellikleri
AISI SUS 430 201 321 316 316L 304 Paslanmaz Çelik Sac Plaka Ürün özellikleri Ürün adı Toptan Fiyat 1mm Kalın Yarım Sert Paslanmaz Çelik Plaka 304 904 201 İnşaat için Paslanmaz Çelik Sac Standart Astm din gb jis en aisi Şekil Düz Yüzey BA/2B/No.1/No.3/No.4/8K/HL/2D/1D Özel Talep Özelleştirilebilir ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.