AISI Płyty ze stali nierdzewnej SUS 321 316 316l Płyty ze stali nierdzewnej DIN
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Cena hurtowa o grubości 1 mm w połowie twardej stali nierdzewnej płyty 304 9042 Arkusz ze stali nier | Standard: | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
|---|---|---|---|
| Kształt:: | płaski | Powierzchnia:: | BA/2B/NR 1/NR 3/NR 4/8K/HL/2D/1D |
| Specjalna prośba:: | Można je dostosować | Gatunek stali:: | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| Uszczelka:: | Eksportuj standardowy pakiet lub jako żądanie klientów | ||
| Podkreślić |
Płyty ze stali nierdzewnej AISI 316,Płytka sus 321,Płyty ze stali nierdzewnej 316l DIN |
||
Opis produktu
| Nazwa produktu | Ceny hurtowe 1 mm grubości Płytka półtwardia ze stali nierdzewnej 304 904 201 Płytka ze stali nierdzewnej do budowy |
|---|---|
| Standardowy | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
| Kształt | Płaskie |
| Powierzchnia | Ba/2b/nr.1/nr.3/nr.4/8K/Hl/2D/1d |
| Wniosek specjalny | Można je dostosować |
| Stopień stali | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| Opakowanie | Eksportowy pakiet standardowy lub na żądanie klienta |
| Materiał (DIN) | 201,202,301,304,304L,304N,XM21,304LN,309S,310S,316,316Ti,316L,316N,316LN,317,317L,321,329, itp. |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | BA/2B/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Średnica zewnętrzna | 6-610 mm |
| Gęstość | 0.3-120 mm |
| Długość | 1000 - 6000 mm lub na życzenie |
| Końcówka/krawędź | Młyn prosty |
| Standardowy | ASTM DIN GB JIS EN AISI |
| Klasa | 201/304/304L/321/316/316L/310S/904L/309S/316Ti/317L/2205/2507, itp. |
| Technika | Pozostałe, o masie przekraczającej 10 kg |
| Certyfikacja | ISO9001, SGS, BV, ISO, CE |
| Zastosowanie | Maszyny budowlane, przemysł budowlany itp. |
| Wykończenie powierzchni | Charakterystyka | Zastosowanie |
|---|---|---|
| - Nie, nie.1 | Wykończone przez walcowanie na gorąco, gładsze i oczyszczone, charakteryzujące się białą oczyszczoną powierzchnią. | Sprzęt przemysłu chemicznego, zbiorniki przemysłowe. |
| 2B | Po zakończeniu obróbki zwalniania, obróbki oczyszczania po walcowaniu na zimno, a następnie przejście skóry na jasniejszą i gładszą powierzchnię. | Narzędzia medyczne ogólnego zastosowania, naczynia stołowe. |
| BA | Świetna obróbka po walcowaniu na zimno. | Urządzenia kuchenne, narzędzia kuchenne, architektoniczne. |
| NO.4 (satyna) | Pozostałe, o masie przekraczającej 10 kg | Architektura, przemysł, schody ruchome, sprzęt kuchenny, pojazdy. |
| Włosy | Pozostałe, o masie przekraczającej 10 kg | Architektura, przemysł, schody ruchome, sprzęt kuchenny, pojazdy. |
| 8K (lustro) | lustrzana powierzchnia odblaskowa przez polerowanie cienkimi ścieraczami o masie ponad 800. | Odblaskowiec, lustro, dekoracja wnętrza i zewnętrza budynku. |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces sprawdzany przez odpowiedzialny QC w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczne pakowanie
- Rozkaz sądowy może zostać wydany w ciągu tygodnia.
- Próbki mogą być dostarczane zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
AISI SUS 430 201 321 316 316L 304 Płyty ze stali nierdzewnej Specyfikacja produktu Nazwa produktu Ceny hurtowe 1 mm grubości Płytka półtwardia ze stali nierdzewnej 304 904 201 Płytka ze stali nierdzewnej do budowy Standardowy ASTM DIN GB JIS EN AISI Kształt Płaskie Powierzchnia Ba/2b/nr.1/nr.3/nr.4...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.