Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI SUS 321 316 316l Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα DIN
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Χονδρική τιμή 1 mm παχιά ημι-σκληρή πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 904 201 φύλλο από ανοξείδωτο χάλ | Πρότυπο: | ASTM DIN ΜΒ JIS EN AISI |
|---|---|---|---|
| Σχήμα:: | Καθαρό | Επιφάνεια:: | ΒΑ/2Β/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Ειδικό αίτημα:: | Μπορεί να προσαρμοστεί | Βαθμός χάλυβα:: | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| Συσκευή:: | Εξαγωγή τυπικής συσκευασίας ή κατόπιν αιτήματος πελατών | ||
| Επισημαίνω |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα AISI 316,πλάκα sus 321,Φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 316l DIN |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ονομασία του προϊόντος | Χονδρική τιμή 1 mm παχιά ημι-σκληρή πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 904 201 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα για κατασκευές |
|---|---|
| Τύπος | ΑΣTM DIN GB JIS EN AISI |
| Σχήμα | Καθαρό |
| Επιφάνεια | Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d |
| Ειδική αίτηση | Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Κατηγορία χάλυβα | 201,202,301,304,304L,304n,Xm21,304ln,309S,310S,316 |
| Συσκευή | Εξαγωγική τυποποιημένη συσκευασία ή ως αίτημα του πελάτη |
| Υλικό (DIN) | 201,202,301,304,304L,304N,XM21,304LN,309S,310S,316,316Ti,316L,316N,316LN,317,317L,321,329κλπ. |
|---|---|
| Τελεία επιφάνειας | ΒΑ/2Β/NO.1/NO.3/NO.4/8K/HL/2D/1D |
| Εξωτερική διάμετρος | 6-610 mm |
| Δάχος | 0.3-120mm |
| Διάρκεια | 1000 - 6000mm ή ως αίτημα σας |
| Άκρη/Μέρος | Καθαρό μύλο |
| Τύπος | ΑΣTM DIN GB JIS EN AISI |
| Αξία | 201/304/304L/321/316/316L/310S/904L/309S/316Ti/317L/2205/2507 κλπ. |
| Τεχνική | Χημικά υλικά, που περιέχουν κατά βάρος: |
| Πιστοποίηση | ISO9001, SGS, BV, ISO, CE |
| Εφαρμογή | Μηχανήματα για την κατασκευή κτιρίων κλπ. |
| Τελεία επιφάνειας | Χαρακτηριστικά | Εφαρμογή |
|---|---|---|
| - Όχι, όχι.1 | Τελειωμένο με θερμό έλαση, ομαλότερο και ακινητοποιημένο, χαρακτηρίζεται από λευκή ακινητοποιημένη επιφάνεια. | Εργαλεία χημικής βιομηχανίας, βιομηχανικές δεξαμενές. |
| 2Β | Τελειώνεται με επεξεργασία με αναψύκωση, παρασκευή με ακινητοποίηση μετά από ψυχρό έλαση, ακολουθούμενη από διάβαση του δέρματος σε πιο φωτεινή και ομαλή επιφάνεια. | Ιατρικά όργανα γενικής χρήσης, επιτραπέζια είδη. |
| ΒΑ | Φωτεινή επεξεργασία με αναψύκωση μετά την ψυχρή κυλίνδρωση. | Εργαλεία κουζίνας, υλικά κουζίνας, αρχιτεκτονικός σκοπός. |
| Αριθ. 4 (σατίνη) | Τελειωμένα με αδιάλειπτη γραμμική βούρτσωση | Αρχιτεκτονική, βιομηχανίες, κυλιόμενες σκάλες, κουζίνα, οχήματα. |
| Η γραμμή των μαλλιών | Τελειωμένα με συνεχές γραμμικό βούρτσισμα | Αρχιτεκτονική, βιομηχανίες, κυλιόμενες σκάλες, κουζίνα, οχήματα. |
| 8K (καθρέφτης) | Μία καθρέφτιστη ανακλαστική επιφάνεια με γυαλιστική με λεπτότερα αποτριχωτικά άνω των 800 ματιών. | Αντανάκλαση, καθρέφτης, εσωτερική-εξωτερική διακόσμηση για το κτίριο. |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από υπεύθυνο QC για να εξασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που διασφαλίζουν την ασφαλή συσκευασία
- Η δικαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα.
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Πλάκα από χαλύβδινο ανοξείδωτο Προδιαγραφές προϊόντος Ονομασία του προϊόντος Χονδρική τιμή 1 mm παχιά ημι-σκληρή πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 904 201 φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα για κατασκευές Τύπος ΑΣTM DIN GB JIS EN AISI Σχήμα Καθαρό Επιφάνεια Ba/2b/No.1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1d Ειδική αίτηση Μπορ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.