Dx51d Dx52D Çinko kaplı bobin 0,45 Galvanizli Çelik Yaprak Rulo
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Çinko Kaplamalı DX51D DX52D Galvanizli Plaka Bobinleri Galvanizli Çelik 0.45 Galvanizli Steelcoil | Ticari marka: | DC51D+Z, DC52D+Z,DC53D+Z,DC54D+Z,S220GD+Z,S250GD+Z,S80GD+Z,S320GD+Z,S350GD+Z,S400GD+Z,S500GD+Z,S550G |
|---|---|---|---|
| Genişlik:: | 50mm -1010mm'nin üzerinde (Tolerans -0/+3 mm) | Kalınlık:: | 0.12-6.00mm veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Kaplama türü:: | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) | Çinko kaplama:: | 30-275 gr/m2 |
| Yüzey Yapısı:: | Normal Pul Kaplama(NS), Minimize Edilmiş Pul Kaplama(MS), Pulsuz(FS) | Paket: | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac, dış paketleme, yan koruma p |
| İhracat pazarı: | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, vb. | ||
| Vurgulamak |
dx52d çinko kaplı bobin,çinko kaplamalı bobin 0.45,0.45 galvanizli çelik levha rulo |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Çinko kaplı Dx51d Dx52D Galvanizli plaka bobinleri fiyatı Galvanizli çelik 0,45 Galvanizli çelik bobini |
| Ticari marka | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z |
| Genişliği | 50 mm-1010 mm'den fazla (toleransa -0/+3 mm) |
| Kalınlığı | 0.12-6.00mm veya müşteri talebi |
| Kaplama Türü | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) |
| Çinko Kaplama | 30-275 g/m2 |
| Yüzey Yapısı | Normal spangle kaplama (NS), minimize spangle kaplama (MS), spangle-free (FS) |
| Paket | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplı çelik levha dış ambalaj, yan koruyucu plaka, sonra yedi çelik kemer ile sarılmıştır. veya müşteri gereksinimlerine göre |
| İhracat piyasası | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika vb. |
Galvanized steel coil is a product that uses steel coil as the base material and is coated with a layer of zinc on the surface of the steel coil through processes such as hot-dip galvanizing or electroplatingBu çinko tabakası çelik sarmaşık için iyi bir koruma sağlayabilir ve çelik korozyonun etkili bir şekilde önlenebilir.
- Estetik:Galvanizli çelik bobinin yüzeyi belli bir parlaklığa sahiptir.Ev aletinin görünüm kalitesini artırabilecekÜstelik, galvanizli çelik bobin, embossing, baskı vb. gibi farklı tasarım gereksinimlerine göre işlenebilir.Böylece farklı tüketicilerin kişisel ihtiyaçlarını karşılamak için ev aletleri dekorasyonu için çeşitli zarif desenler üretilebilir..
- Korozyona dayanıklılık:Günlük kullanım sırasında, ev aletleri çeşitli su buharlarına, tozlara vb. maruz kalabilir ve korozyona eğilimlidir.Önce korozyon geçiriyor., böylece iç çelik bobin matrisini korur.
- İyi işleme performansı:Kesilmesi, bükülmesi ve şekillendirilmesi kolaydır. Ev aletleri üretim sürecinde, ürünün tasarım şekline göre kolayca işlenebilir.
- İnşaat endüstrisinde uygulama:Galvanizli çelik sarmal, sivil binaların çatı ve duvarlarında yaygın olarak kullanılan bir malzemedir.
- Makine üretim endüstrisinde uygulama:Galvanizli çelik bobin, bazı sivil makine ürünlerinin kabuk üretiminde iyi bir koruma sağlayabilir.
| Ürün Adı | Galvanizli çelik bobin |
| Galvanizli çelik bobin | ASTM, EN, JIS, GB |
| Sınıf | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340, SGC490, SGC570;SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 ((550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550); veya Müşterinin Gereksinimleri |
| Kalınlığı | 0.10-2mm gerektiği gibi özelleştirilebilir |
| Genişliği | 600mm-1500mm, müşteri gereksinimlerine göre |
| Teknik | Sıcak Dip Galvanize Bobin |
| Çinko Kaplama | 30-275 g/m2 |
| Yüzey Tedavisi | Passifleşme, Yağlama, Laklılık, Fosfatlama, İşlenmemiş |
| Yüzey | Normal spangle, misi spangle, parlak |
| Bobin Ağırlığı | Bobin başına 2-15 metrik ton |
| Paket | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplı çelik levha dış ambalaj, yan koruyucu plaka, sonra yedi çelik kemer ile sarılmıştır. veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Uygulama | Yapı inşaatı, çelik ızgara, aletler |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Her süreç, her ürünün kalitesini güvence altına alan sorumlu bir QC tarafından kontrol edilecektir.
- Her paketlemeyi güvenli bir şekilde tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- Örnekler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
Dx51d Dx52D Çinko kaplı bobin 0,45 Galvanizli Çelik Yaprak Rulo Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Çinko kaplı Dx51d Dx52D Galvanizli plaka bobinleri fiyatı Galvanizli çelik 0,45 Galvanizli çelik bobini Ticari marka DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.