Dx51d Dx52D Επικαλυμμένο με Ψευδάργυρο Πηνίο 0.45 Γαλβανισμένο Έλασμα Χάλυβα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ζυγισμένα με ψευδάργυρο Dx51d Dx52D | Εμπορικό σήμα: | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500G |
|---|---|---|---|
| Πλάτος:: | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) | Δάχος:: | 0.126.00mm, ή απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης:: | Χάλυβας θερμής έλξης (HDGI) | Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | 30-275g/m2 |
| Δομή επιφάνειας:: | Κανονική επικάλυψη spangle (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη spangle (MS), χωρίς spangle (FS) | Πακέτο: | Το αδιάβροχο χαρτί είναι η εσωτερική συσκευασία, ο γαλβανισμένος χάλυβας ή το φύλλο χάλυβα με επίστρ |
| Αγορά εξαγωγής: | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κλπ. | ||
| Επισημαίνω |
dx52d επικαλυμμένο με ψευδάργυρο πηνίο,επικαλυμμένο με ψευδάργυρο πηνίο 0.45,0.45 γαλβανισμένο έλασμα χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ζυγισμένα με ψευδάργυρο Dx51d Dx52D Τιμή των κυλίνδρων γαλβανισμένης πλάκας Γαλβανισμένο χάλυβα 0,45 Γαλβανισμένο χάλυβα |
| Εμπορικό σήμα | Δοκιμαστική διαδικασία για την υποβολή αιτήσεων |
| Διάμετρο | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) |
| Δάχος | 0.12-6.00mm, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης | Χάλυβας από ζεστό υδροχλωρίδιο (HDGI) |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30-275 g/m2 |
| Διαμόρφωση της επιφάνειας | Κανονική επικάλυψη σπαγκλ (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη σπαγκλ (MS), χωρίς σπαγκλ (FS) |
| Πακέτο | Υδατοασφαλές χαρτί είναι εσωτερική συσκευασία, γαλβανισμένο χάλυβα ή επικαλυμμένο χαλύβδινο φύλλο είναι εξωτερική συσκευασία, πλευρική πλάκα προστασίας, στη συνέχεια τυλιγμένο με επτά ζώνη χάλυβα. |
| Αγορά εξαγωγής | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κλπ. |
Galvanized steel coil is a product that uses steel coil as the base material and is coated with a layer of zinc on the surface of the steel coil through processes such as hot-dip galvanizing or electroplatingΑυτό το στρώμα ψευδαργύρου μπορεί να παρέχει καλή προστασία για το σιδηροτροχείο και να εμποδίζει αποτελεσματικά τη διάβρωση του χάλυβα.
- Η αισθητική:Η επιφάνεια του κυλίνδρου έχει μια συγκεκριμένη λάμψη.που μπορεί να βελτιώσει την ποιότητα της εμφάνισης της οικιακής συσκευήςΕπιπλέον, το τσιμεντωμένο σίδηρο μπορεί να επεξεργαστεί σύμφωνα με διαφορετικές απαιτήσεις σχεδιασμού, όπως ανάγλυψη, εκτύπωση, κλπ.ώστε να μπορούν να παράγονται διάφορα εξαιρετικά μοτίβα για την διακόσμηση των οικιακών συσκευών για να ικανοποιηθούν οι εξατομικευμένες ανάγκες των διαφορετικών καταναλωτών για την εμφάνιση των οικιακών συσκευών..
- Αντίσταση στη διάβρωση:Κατά τη διάρκεια της καθημερινής χρήσης, οι οικιακές συσκευές μπορεί να εκτίθενται σε διάφορους υδρατμούς, σκόνη, κλπ. και είναι επιρρεπείς στη διάβρωση.που θα διαβρωθεί πρώτα., προστατεύοντας έτσι την εσωτερική μήτρα ατσάλινου κυλίνδρου.
- Καλές επιδόσεις επεξεργασίας:Εύκολο σε κοπή, κάμψη και σχήμα.
- Εφαρμογή στη βιομηχανία κατασκευών:Το γκάλβανιοποιημένο σίδηρο είναι ένα υλικό που χρησιμοποιείται συνήθως στις στέγες και τους τοίχους των πολιτικών κτιρίων.
- Εφαρμογή στη βιομηχανία κατασκευής μηχανών:Το τσιμεντωμένο σίδηρο μπορεί να προσφέρει καλή προστασία στην κατασκευή των κελύφων ορισμένων προϊόντων πολιτικών μηχανημάτων.
| Ονομασία προϊόντος | Τσιμεντωμένο χάλυβα |
| Τσιμεντωμένο χάλυβα | ΑΣTM, EN, JIS, GB |
| Αξία | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD· SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340, SGC490, SGC570·SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 ((550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQCR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550) ή Απαιτήσεις του πελάτη. |
| Δάχος | 0.10-2mm μπορεί να προσαρμοστεί ανάλογα με την απαίτηση σας |
| Διάμετρο | 600-1500 mm, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τεχνική | Ζεστό βουτηγμένο γαλβανισμένο σπείρωμα |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30-275 g/m2 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητικοποίηση, λιπαντισμός, σφραγίζοντας με λάχανο, φωσφορίωση, μη επεξεργασμένη |
| Επιφάνεια | Κανονικό σπαγκέλι, μίσι σπαγκέλι, φωτεινό |
| Βάρος της τροχιάς | 2-15μετρικά τόνοι ανά τροχιά |
| Πακέτο | Υδατοασφαλές χαρτί είναι εσωτερική συσκευασία, γαλβανισμένο χάλυβα ή επικαλυμμένο χαλύβδινο φύλλο είναι εξωτερική συσκευασία, πλευρική πλάκα προστασίας, στη συνέχεια τυλιγμένο με επτά ζώνη χάλυβα. |
| Εφαρμογή | κατασκευές δομών, σχάρες από χάλυβα, εργαλεία |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που κρατούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δικαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα.
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται ως απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Dx51d Dx52D Ζυγισμένη τροχιά 0,45 Ζυγισμένο χαλύβδινο φύλλο Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Ζυγισμένα με ψευδάργυρο Dx51d Dx52D Τιμή των κυλίνδρων γαλβανισμένης πλάκας Γαλβανισμένο χάλυβα 0,45 Γαλβανισμένο χάλυβα Εμπορικό σήμα Δοκιμαστική διαδικασία για την υποβολή αιτή...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.