ASTM A653 Galvanizli Çelik Bobin Z120 Gi Bobin 1.0mm Spangle Free
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | ASTM A653 Z120 GI Bobini 1.0mm Spangle-Free | Ticari marka: | DC51D+Z, DC52D+Z,DC53D+Z,DC54D+Z,S220GD+Z,S250GD+Z,S80GD+Z,S320GD+Z,S350GD+Z,S400GD+Z,S500GD+Z,S550G |
|---|---|---|---|
| Genişlik:: | 50mm -1010mm'nin üzerinde (Tolerans -0/+3 mm) | Kalınlık:: | 0.12-6.00mm veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Kaplama türü:: | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) | Çinko kaplama:: | 30-275g/m2 |
| Yüzey Yapısı:: | Normal Pul Kaplama(NS), Minimize Edilmiş Pul Kaplama(MS), Pulsuz(FS) | Paketi: | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac, dış paketleme, yan koruma p |
| İhracat piyasası: | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, vb. | ||
| Vurgulamak |
galvanizli çelik bobin z120,astm a653 galvanizli çelik sarmal,astm spcc çelik bobin |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | ASTM A653 Z120 GI Rulo 1.0mm Spangle-Free |
| Marka | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z |
| Genişlik | 50mm-1010mm Üzeri (tolerans -0/+3 Mm) |
| Kalınlık | 0.12-6.00mm veya müşterinin gereksinimleri |
| Kaplama Türü | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik (HDGI) |
| Çinko Kaplama | 30-275g/m2 |
| Yüzey Yapısı | Normal pul kaplama (NS), minimize pul kaplama (MS), pulsuz (FS) |
| Paket | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac dış ambalaj, yan koruma plakası, daha sonra yedi çelik şerit ile sarılır veya müşterinin gereksinimlerine göre |
| İhracat pazarı | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika vb. |
Galvanizli çelik rulo, çelik rulo'yu temel malzeme olarak kullanan ve sıcak daldırma galvanizleme veya elektrokaplama gibi işlemlerle çelik rulo yüzeyine bir çinko tabakası kaplanan bir üründür. Bu çinko tabakası, çelik rulo için mükemmel koruma sağlar ve korozyonu etkili bir şekilde önler.
- Estetik: Yüzey, görünüm kalitesini artıran ve çeşitli desenlerle işlenebilen parlak bir metalik dokuya sahiptir.
- Korozyon Direnci: Çinko tabakası, çeliği korozyondan koruyan bir fedakarlık anot görevi görür.
- İşleme Performansı: Tasarım gereksinimlerine göre kesmek, bükmek ve şekillendirmek kolaydır.
- İnşaat: Binaların çatıları ve duvarlarında yaygın olarak kullanılır.
- Makine İmalatı: Makine ürün kabukları için mükemmel koruma sağlar.
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Standart | ASTM, EN, JIS, GB |
| Sınıf | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH serisi; veya müşterinin gereksinimleri |
| Kalınlık | 0.10-2mm (özelleştirilebilir) |
| Genişlik | 600mm-1500mm (özelleştirilebilir) |
| Yüzey İşlemi | Pasivasyon, Yağlama, Lak mühürleme, Fosfatlama, İşlenmemiş |
| Yüzey | Normal pul, minimize pul, parlak |
| Rulo Ağırlığı | Rulo başına 2-15 metrik ton |
| Uygulama | Yapısal inşaat, çelik ızgara, aletler |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Her işlem kalite kontrol tarafından kontrol edilir
- Profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişinin bir hafta içinde tamamlanması
- Talep üzerine numuneler mevcuttur
Ürün Özellikleri
ASTM A653 Galvanizli Çelik Rulo Z120 Gi Rulo 1.0mm Spangle Free Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı ASTM A653 Z120 GI Rulo 1.0mm Spangle-Free Marka DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z Genişlik 50mm-1010mm Üzeri ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.