ASTM A653 Gegalvaniseerde Stalen Rol Z120 Gi Rol 1.0mm Spangle Vrij
Productdetails
| Productnaam:: | ASTM A653 Z120 GI Spoel 1.0mm Spangle-vrij | Handelsmerk: | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500G |
|---|---|---|---|
| Breedte:: | Meer dan 50 mm tot 1010 mm (tolerantie -0/+3 mm) | Dikte:: | 0.12-6.00mm, of op vraag van de klant |
| Type of Coating:: | Warm gedompeld gegalvaniseerd staal ((HDGI) | Zinkdeklaag:: | 30-275G/M2 |
| Oppervlakstructuur:: | Normale spangelcoating (NS), geminimaliseerde spangelcoating (MS), spangelvrij (FS) | Pakket: | Waterdicht papier is de binnenverpakking, gegalvaniseerd staal of gecoate stalen plaat is de buitenv |
| Exportmarkt: | Europa, Afrika, Centraal-Azië, Zuidoost-Azië, Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Noord-Amerika, enz. | ||
| Markeren |
gegalvaniseerde stalen rol z120,Gegalvaniseerde het Staalrol van ASTM A653,astm spcc stalen rol |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | ASTM A653 Z120 GI-spoel 1.0 mm Spangle-vrij |
| Handelsmerk | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z |
| Breedte | Meer dan 50 mm tot 1010 mm (tolerantie -0/+3 mm) |
| Dikte | 0.12-6.00 mm, of op vraag van de klant |
| Type coating | Warm gedompeld gegalvaniseerd staal (HDGI) |
| Zinkcoating | 30-275 g/m2 |
| Oppervlakstructuur | Normale spangelcoating (NS), geminimaliseerde spangelcoating (MS), spangelvrij (FS) |
| Pakket | Waterdicht papier is de binnenkant verpakking, gegalvaniseerd staal of bekleed staalplaat is de buitenverpakking, zijdelingse beveiliging plaat, dan toegedraaien door zeven stalen riem, of volgens de klant vereiste |
| Exportmarkt | Europa, Afrika, Centraal-Azië, Zuidoost-Azië, Midden-Oosten, Zuid-Amerika, Noord-Amerika, enz. |
Galvanized steel coil is a product that uses steel coil as the base material and is coated with a layer of zinc on the surface of the steel coil through processes such as hot-dip galvanizing or electroplatingDeze laag zink biedt een uitstekende bescherming van de stalen spoel en voorkomt corrosie.
- Esthetiek:Het oppervlak heeft een heldere metalen textuur die de uiterlijke kwaliteit verbetert en kan worden verwerkt met verschillende patronen.
- Corrosiebestendigheid:De zinklaag fungeert als offeranode en beschermt het staal tegen corrosie.
- Verwerkingsprestaties:Gemakkelijk te snijden, buigen en te vormen volgens de ontwerpvereisten.
- Bouw:Meestal gebruikt in daken en muren van gebouwen.
- Vervaardiging van machines:Biedt een uitstekende bescherming voor de schalen van machines.
| Parameter | Detail |
|---|---|
| Standaard | ASTM, EN, JIS, GB |
| Graad | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH-reeksen; of op vraag van de klant |
| Dikte | 0.10-2 mm (aanpasbaar) |
| Breedte | 600 mm-1500 mm (aanpasbaar) |
| Oppervlaktebehandeling | Passivatie, olieverf, lakverzegeling, fosfatering, onbehandeld |
| Oppervlakte | Regelmatige spange, geminimaliseerde spange, helder |
| Gewicht van de spoel | 2-15 ton per spoel |
| Toepassing | Bouw van structuren, stalen roosters, gereedschap |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door kwaliteitscontrole
- Professionele verpakkingsteams
- Voltooiing van de proefopdracht binnen een week
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
ASTM A653 gegalvaniseerd stalen spoel Z120 Gi spoel 1.0 mm Spangle vrij Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam ASTM A653 Z120 GI-spoel 1.0 mm Spangle-vrij Handelsmerk DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.