ASTM A653 Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα Z120 Gi τροχιά 1.0 mm χωρίς σπαγγάλη
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Όνομα προϊόντος:: | ASTM A653 Z120 GI Coil 1.0 mm Χωρίς σπαγγάλη | Εμπορικό σήμα: | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500G |
|---|---|---|---|
| Πλάτος:: | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) | Πάχος:: | 0.126.00mm, ή απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης:: | Χάλυβας θερμής έλξης (HDGI) | Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | 30-275G/M2 |
| Δομή επιφάνειας:: | Κανονική επικάλυψη spangle (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη spangle (MS), χωρίς spangle (FS) | Πακέτο: | Το αδιάβροχο χαρτί είναι η εσωτερική συσκευασία, ο γαλβανισμένος χάλυβας ή το φύλλο χάλυβα με επίστρ |
| Εξαγωγική αγορά: | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κλπ. | ||
| Επισημαίνω |
Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα z120,Γαλβανισμένη σπείρα χάλυβα ASTM A653,αστμ spcc ατσάλινη τροχιά |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | ASTM A653 Z120 GI Coil 1.0 mm Χωρίς σπαγγάλη |
| Εμπορικό σήμα | Δοκιμαστική διαδικασία για την υποβολή αιτήσεων |
| Διάμετρο | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) |
| Δάχος | 0.12-6.00mm, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τύπος επίστρωσης | Χάλυβας από ζεστό υδροχλωρίδιο (HDGI) |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30-275 g/m2 |
| Διαμόρφωση της επιφάνειας | Κανονική επικάλυψη σπαγκλ (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη σπαγκλ (MS), χωρίς σπαγκλ (FS) |
| Πακέτο | Υδατοασφαλής χαρτί είναι εσωτερική συσκευασία, γαλβανισμένο χάλυβα ή επικαλυμμένο χαλύβδινο φύλλο είναι εξωτερική συσκευασία, πλευρική πλάκα προστασίας, στη συνέχεια τυλιγμένο με επτά χάλυβα ζώνη, ή σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Αγορά εξαγωγής | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κλπ. |
Galvanized steel coil is a product that uses steel coil as the base material and is coated with a layer of zinc on the surface of the steel coil through processes such as hot-dip galvanizing or electroplatingΑυτό το στρώμα ψευδαργύρου παρέχει εξαιρετική προστασία για την ατσάλινη τροχιά και αποτρέπει αποτελεσματικά τη διάβρωση.
- Η αισθητική:Η επιφάνεια έχει μια φωτεινή μεταλλική υφή που ενισχύει την ποιότητα της εμφάνισης και μπορεί να επεξεργαστεί με διάφορα μοτίβα.
- Αντίσταση στη διάβρωση:Το στρώμα ψευδαργύρου λειτουργεί ως θυσιαστική άνοδος, προστατεύοντας τον χάλυβα από τη διάβρωση.
- Απόδοση επεξεργασίας:Εύκολο σε κοπή, κάμψη και σχήμα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σχεδιασμού.
- Κατασκευή:Συχνά χρησιμοποιείται στις στέγες και τους τοίχους των κτιρίων.
- Κατασκευή μηχανών:Παρέχει εξαιρετική προστασία για τα περιβλήματα των προϊόντων μηχανών.
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος | ΑΣTM, EN, JIS, GB |
| Αξία | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD· σειρά SGCC, SGHC, SGCH· ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Δάχος | 0.10-2mm (προσαρμόζεται) |
| Διάμετρο | 600-1500 mm (προσαρμόσιμα) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Παθητικοποίηση, λιπαντισμός, σφραγίζοντας με λάχανο, φωσφορίωση, μη επεξεργασμένη |
| Επιφάνεια | Κανονικό σπαγκλά, ελαχιστοποιημένο σπαγκλά, φωτεινό |
| Βάρος της τροχιάς | 2-15 μετρικοί τόνοι ανά τροχό |
| Εφαρμογή | Κατασκευή δομών, σχάρες από χάλυβα, εργαλεία |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από τον έλεγχο ποιότητας
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας
- Ολοκλήρωση της δοκιμαστικής παραγγελίας εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
ASTM A653 Ζυγισμένη τροχιά από χάλυβα Z120 Gi τροχιά 1,0 mm χωρίς σπαγγάλη Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος ASTM A653 Z120 GI Coil 1.0 mm Χωρίς σπαγγάλη Εμπορικό σήμα Δοκιμαστική διαδικασία για την υποβολή αιτήσεων Διάμετρο Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) Δάχος ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.