ASTM A653 Galwanizowana cebula stalowa Z120 Gi Coil 1,0 mm bez spangu
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | ASTM A653 Z120 GI Cewka 1,0 mm bez sklepienia | Znak firmowy: | DC51D+Z, DC52D+Z,DC53D+Z,DC54D+Z,S220GD+Z,S250GD+Z,S80GD+Z,S320GD+Z,S350GD+Z,S400GD+Z,S500GD+Z,S550G |
|---|---|---|---|
| Szerokość:: | Powyżej 50 mm -1010 mm (tolerancja -0/+3 mm) | Grubość:: | 0,12-6,00 mm lub wymagania klienta |
| Rodzaj powłoki:: | Stal galwanizowana na gorąco ((HDGI) | Cynkowanie:: | 30-275G/M2 |
| Struktura powierzchni:: | Normalna powłoka Spangle (NS), Zminimalizowana powłoka Spangle (MS), Bez spangle (FS) | Pakiet: | Papier wodny to opakowanie wewnętrzne, stal ocynkowana lub powlekana arkusz stalowy to opakowanie ze |
| Rynek eksportowy: | Europa, Afryka, Azja Środkowa, Azja Południowo -Wschodnia, Bliski Wschód, Ameryka Południowa, Ameryk | ||
| Podkreślić |
z galwanizowanej ocieplonej cewki z120,astm a653 walcowana cebula ze stali,astm spcc ocieplona cebula |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | ASTM A653 Z120 GI Cewka 1,0 mm bez sklepienia |
| Znak firmowy | DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z, Z |
| Szerokość | Powyżej 50 mm -1010 mm (tolerancja -0/+3 mm) |
| Grubość | 0,12-6,00 mm lub wymagania klienta |
| Rodzaj powłoki | Ocynkowana stal (HDGI) na gorąco |
| Powłoka cynku | 30-275G/M2 |
| Struktura powierzchni | Normalna powłoka spanga (NS), zminimalizowana powłoka spankie (MS), bez spustosze (FS) |
| Pakiet | Papier wodny to opakowanie wewnętrzne, stal ocynkowana lub powlekana arkusz stalowy to opakowanie zewnętrzne, boczna płyta ochronna, a następnie owinięta siedmioma stalowym paskiem lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Rynek eksportowy | Europa, Afryka, Azja Środkowa, Azja Południowo -Wschodnia, Bliski Wschód, Ameryka Południowa, Ameryka Północna itp. |
Cewka stalowa ocynkowana jest produktem, który wykorzystuje cewkę stalową jako materiał podstawowy i jest powleczony warstwą cynku na powierzchni cewki stalowej przez procesy takie jak galwanizacja lub galwanizacja na gorąco. Ta warstwa cynku zapewnia doskonałą ochronę cewki stalowej i skutecznie zapobiega korozji.
- Estetyka:Powierzchnia ma jasną metaliczną teksturę, która zwiększa jakość wyglądu i może być przetwarzana z różnymi wzorami.
- Odporność na korozję:Warstwa cynku działa jak anoda ofiarna, chroniąc stal przed korozją.
- Wydajność przetwarzania:Łatwy do wycięcia, zginania i formowania zgodnie z wymaganiami projektowymi.
- Budowa:Powszechnie używane w dachach i ścianach budynków.
- Produkcja maszyn:Zapewnia doskonałą ochronę dla kompleksów produktów maszynowych.
| Parametr | Bliższe dane |
|---|---|
| Standard | ASTM, EN, JIS, GB |
| Stopień | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH Series; lub wymagania klienta |
| Grubość | 0,10-2 mm (dostosowywany) |
| Szerokość | 600 mm-1500 mm (możliwe do dostosowania) |
| Obróbka powierzchniowa | Pasywacja, olejowanie, uszczelnienie lakieru, fosfor się, nietraktowane |
| Powierzchnia | Zwykła plangda, zminimalizowana plangda, jasna |
| Waga cewki | 2-15 ton metrycznych na cewkę |
| Aplikacja | Konstrukcja konstrukcji, kratka stalowa, narzędzia |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doskonałe doświadczenia z usługą po sprzedaży
- Każdy proces sprawdzony przez kontrolę jakości
- Profesjonalne zespoły pakowania
- Zakończenie zamówienia próbnego w ciągu tygodnia
- Próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
ASTM A653 Cewka stalowa Cewka Z120 GI Cewka 1,0 mm Spangle Bezpłatna Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu ASTM A653 Z120 GI Cewka 1,0 mm bez sklepienia Znak firmowy DC51D+Z, DC52D+Z, DC53D+Z, DC54D+Z, S220GD+Z, S250GD+Z, S80GD+Z, S320GD+Z, S350GD+Z, S400GD+Z, S500GD+Z, S550GD+Z, Z ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.