ASTM A653 سیم پیچ فولاد گالوانیزه Z120 Gi سیم پیچ 1.0mm Spangle Free
جزئیات محصول
| نام محصول:: | ASTM A653 Z120 GI COIL 1.0mm-spangle | علامت تجاری: | DC51D+Z، DC52D+Z،DC53D+Z،DC54D+Z،S220GD+Z،S250GD+Z،S80GD+Z،S320GD+Z،S350GD+Z،S400GD+Z،S500GD+GD+Z،S5 |
|---|---|---|---|
| عرض:: | بالاتر از 50mm -1010mm (تحمل -0/+3 میلی متر) | ضخامت:: | 0.12-6.00 میلی متر، یا نیاز مشتری |
| نوع پوشش:: | فولاد گالوانیزه گرم گرم (HDGI) | پوشش روی:: | 30-275g/m2 |
| ساختار سطح:: | پوشش معمولی اسپنگل (NS)، پوشش اسپنگل به حداقل (MS)، بدون اسپنگل (FS) | بسته بندی کردن: | کاغذ ضد آب بسته بندی داخلی ، استیل گالوانیزه یا ورق فولادی روکش شده بسته بندی بیرونی ، صفحه نگهبان ج |
| بازار صادراتی: | اروپا ، آفریقا ، آسیای میانه ، آسیای جنوب شرقی ، خاورمیانه ، آمریکای جنوبی ، آمریکای شمالی و غیره | ||
| برجسته کردن |
طناب فولاد گالوانیزه z120,طناب فولاد گالوانیزه astm a653,طناب فولادی استام spcc,astm a653 galvanized steel coil,astm spcc steel coil |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | ASTM A653 Z120 GI COIL 1.0mm-spangle |
| علامت تجاری | DC51D+Z ، DC52D+Z ، DC53D+Z ، DC54D+Z ، S220GD+Z ، S250GD+Z ، S80GD+Z ، S320GD+Z ، S350GD+Z ، S400GD+Z ، S500GD+Z ، S550GD+Z |
| عرض | بالاتر از 50mm -1010mm (تحمل -0/+3 میلی متر) |
| ضخامت | 0.12-6.00 میلی متر یا نیاز مشتری |
| نوع روکش | فولاد گالوانیزه گرم گرم (HDGI) |
| روکش روی | 30-275g/m2 |
| ساختار سطحی | پوشش اسفنگ طبیعی (NS) ، پوشش اسفنده به حداقل رساندن (MS) ، بدون Spangle (FS) |
| بسته بندی کردن | کاغذ ضد آب بسته بندی داخلی ، استیل گالوانیزه یا ورق فولادی روکش شده بسته بندی بیرونی ، صفحه نگهبان جانبی ، سپس توسط هفت کمربند فولادی یا مطابق نیاز مشتری پیچیده شده است. |
| بازار صادراتی | اروپا ، آفریقا ، آسیای میانه ، آسیای جنوب شرقی ، خاورمیانه ، آمریکای جنوبی ، آمریکای شمالی و غیره |
سیم پیچ فولادی گالوانیزه محصولی است که از سیم پیچ فولادی به عنوان ماده پایه استفاده می کند و با یک لایه از روی روی سطح سیم پیچ فولادی از طریق فرآیندی مانند گالوانیزه کننده یا آبکش گرم پوشانده می شود. این لایه از روی محافظت عالی برای سیم پیچ فولادی را فراهم می کند و به طور مؤثر از خوردگی جلوگیری می کند.
- زیبایی شناسی:سطح دارای یک بافت فلزی روشن است که کیفیت ظاهر را افزایش می دهد و می توان با الگوهای مختلف پردازش کرد.
- مقاومت در برابر خوردگی:لایه روی به عنوان یک آند قربانی عمل می کند و از فولاد در برابر خوردگی محافظت می کند.
- عملکرد پردازش:برش آسان ، خم و فرم مطابق با الزامات طراحی.
- ساخت و ساز:معمولاً در سقف ها و دیوارهای ساختمانها استفاده می شود.
- ساخت ماشین آلات:محافظت عالی برای پوسته های محصول ماشین آلات ارائه می دهد.
| پارامتر | جزئیات |
|---|---|
| استاندارد | ASTM ، EN ، JIS ، GB |
| درجه | DX51D ، DX52D ، DX53D ، DX54D ، S220GD ، S250GD ، S280GD ، S350GD ، S550GD ؛ SGCC ، SGHC ، سری SGCH ؛ یا نیاز مشتری |
| ضخامت | 0.10-2mm (قابل تنظیم) |
| عرض | 600mm-1500mm (قابل تنظیم) |
| درمان سطحی | انفعال ، روغن کاری ، آب بندی لاک ، فسفات ، درمان نشده |
| سطح | اسفنده منظم ، اسفنده به حداقل رساندن ، روشن |
| وزن سیم پیچ | 2-15 متریک تن در هر سیم پیچ |
| کاربرد | ساخت و ساز ساختار ، توری فلزی ، ابزار |
- کیفیت برتر و قیمت مناسب
- تجربیات بسیار عالی با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند با کنترل کیفیت بررسی می شود
- تیم های بسته بندی حرفه ای
- تکمیل سفارش آزمایشی ظرف یک هفته
- نمونه های موجود در صورت درخواست
نکات برجسته محصول
ASTM A653 COIL STEEL GALVANISEDIONISED COIL Z120 GI SPANGL مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول ASTM A653 Z120 GI COIL 1.0mm-spangle علامت تجاری DC51D+Z ، DC52D+Z ، DC53D+Z ، DC54D+Z ، S220GD+Z ، S250GD+Z ، S80GD+Z ، S320GD+Z ، S350GD+Z ، S400GD+Z ، S500GD+Z ، S550GD+Z عرض بالاتر از 50mm -1010mm (تحمل ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.