DX51d 0.2mm Ön Boyama Galvanize Bobin 600mm - 1250mm Soğuk Rulo Galvanize Bobinler
Ürün Detayları
| Ürün adı:: | Yüksek kaliteli DX51d 0.2mm soğukta yuvarlanmış galvanizli metal levhaları satılık bobinler | Genişlik:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Renk: | Kırmızı/mavi/yeşil/siyah/beyaz/gri/ral renk | Yüzey İşlem:: | Kaplanmış |
| Çinko Kaplama: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | İşleme hizmeti: | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Uygulama: | Bina \ Construction \ Roofing \ oluklu | Yüzey Tedavisi: | Kaplanmış |
| Paketleme Detayları:: | Özelleştirilmiş Ambalaj | ||
| Vurgulamak |
0.2mm önceden boyalı galvanizli rulo,önceden boyalı galvanizli rulo 600mm,1250mm soğuk haddelenmiş galvanizli rulolar |
||
Ürün Tanımı
| Genişlik | 600mm-1250mm, 800 ~ 1250mm |
|---|---|
| Renk Seçenekleri | Kırmızı/mavi/yeşil/siyah/beyaz/gri/ral renkler |
| Yüzey tedavisi | Kaplanmış |
| Çinko kaplama | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| İşleme hizmetleri | Kaynak, delme, kesme, bükme, boşaltma |
| Başvuru | Bina, inşaat, çatı kaplama, oluklu |
| Ambalajlama | Özelleştirilmiş ambalaj mevcut |
Renk kaplı bobinlerimiz hafif yapı, çekici görünüm ve mükemmel korozyon önleyici özelliklere sahiptir. Bu üretime hazır malzemeler gri, beyaz, deniz mavisi ve tuğla kırmızı dahil olmak üzere standart renklerde mevcuttur, bu da onları reklam, inşaat, cihazlar, mobilya ve ulaşım endüstrileri için ideal hale getirir.
Galvanizli çelik bobinler, hava koşullarına dayanıklı kaplamaları nedeniyle özellikle çatı uygulamaları için uygundur. Doğal pas ve korozyon direnci onları dış mekan kullanımı için mükemmel hale getirir. Farklı proje gereksinimlerini karşılamak için çeşitli boyutlarda mevcuttur.
| Seviye | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
|---|---|
| Ödeme şartları | % 30 T/T depozito,% 70 bakiye |
| Yüzey kaplama | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Çinko kaplama | 30g ila 275g/㎡ |
| Bobin ağırlığı | 3-8 ton |
| Kalınlık | 0.18-2.0mm |
| Renk Seçenekleri | Tüm RAL kodları veya özel örnekler |
| Paketleme detayları | Su geçirmez kağıt + plastik film + demir paketleme + paketleme |
| Teslimat süresi | Depozito aldıktan 15-25 gün sonra |
Paslanmaz çelik plakalar/borular/bobinler/yuvarlak çubukların yanı sıra alüminyum plakalar/borular/bobinler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir üreticiyiz.
- Makul fiyatlarla ana kaliteli ürünler
- Mükemmel satış sonrası hizmet ile kapsamlı deneyim
- Her üretim aşamasında kalite kontrolü
- Güvenli teslimat sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişleri bir hafta içinde tamamlandı
- Talep üzerine özel örnekler mevcuttur
≤ 1000 USD ödemeler için:% 100 önceden. Ödemeler için ≥ 1000 USD:% 30 T/T önceden, BL kopyasına göre bakiye veya görüşte LC.
Fabrikaya yönelik bir üretici olarak, oldukça rekabetçi fiyatlandırma sunuyoruz. Belirli ürün teklifleri için bizimle iletişime geçin.
Teslimat süreleri ürüne göre değişir, çoğu sipariş, katı kalite standartlarını korurken depozito aldıktan sonra 5 gün içinde gönderilir.
Ürün Özellikleri
Yüksek kaliteli DX51D 0.2mm Soğuk Haddelenmiş Galvanizli Metal Sac Bobinleri Ürün özellikleri Genişlik 600mm-1250mm, 800 ~ 1250mm Renk Seçenekleri Kırmızı/mavi/yeşil/siyah/beyaz/gri/ral renkler Yüzey tedavisi Kaplanmış Çinko kaplama Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 İşleme hizmetleri Kaynak, delme, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.