کویل گالوانیزه رنگ شده DX51d 0.2mm با عرض 600mm - 1250mm، کویل های گالوانیزه سرد
جزئیات محصول
| نام محصولات:: | کیفیت بالا DX51d 0.2mm بطری های فلزی گالوانیزه سرد برای فروش | عرض:: | 600mm-1250mm، 800-1250mm |
|---|---|---|---|
| رنگ: | رنگ قرمز/آبی/سبز/سیاه/سفید/خاکستری/RAL | درمان سطحی:: | روکش شده |
| پوشش روی: | Z80 ، Z100 ، AZ100 ، AZ120 ، AZ150 | خدمات پردازش: | جوشکاری ، مشت زدن ، برش ، خم شدن ، خنثی کردن |
| درخواست: | ساختمان \ ساخت \ بام \ راه راه | درمان سطح: | روکش شده |
| جزئیات بسته بندی:: | بسته بندی سفارشی | ||
| برجسته کردن |
کویل گالوانیزه رنگ شده 0.2mm,کویل گالوانیزه رنگ شده 600mm,کویل های گالوانیزه سرد 1250mm,prepainted galvanized coil 600mm,1250mm cold rolled galvanised coils |
||
توضیحات محصول
| عرض | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|
| گزینه های رنگ | قرمز/آبی/سبز/مشکی/سفید/خاکستری/رنگ های RAL |
| تصفیه سطح | روکش دار |
| پوشش روی | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| خدمات پردازش | جوشکاری، پانچ، برش، خم شدن، باز کردن کویل |
| کاربردها | ساختمان، ساخت و ساز، سقف، موجدار |
| بسته بندی | بسته بندی سفارشی موجود است |
کویل های رنگی ما دارای ساختار سبک وزن، ظاهر جذاب و خواص ضد خوردگی عالی هستند. این مواد آماده پردازش در رنگ های استاندارد از جمله خاکستری، سفید، آبی دریایی و قرمز آجری موجود هستند و آنها را برای تبلیغات، ساخت و ساز، لوازم خانگی، مبلمان و صنایع حمل و نقل ایده آل می کند.
کویل های فولادی گالوانیزه به دلیل پوشش مقاوم در برابر آب و هوا، به ویژه برای کاربردهای سقف مناسب هستند. مقاومت طبیعی در برابر زنگ زدگی و خوردگی آنها را برای استفاده در فضای باز عالی می کند. در ابعاد مختلف برای پاسخگویی به نیازهای مختلف پروژه موجود است.
| درجه | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
|---|---|
| شرایط پرداخت | 30٪ سپرده T/T، 70٪ موجودی |
| پوشش سطح | PE, SMP, ADP, PVDF |
| پوشش روی | 30g تا 275g/㎡ |
| وزن کویل | 3-8 تن |
| ضخامت | 0.18-2.0mm |
| گزینه های رنگ | تمام کدهای RAL یا نمونه های سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | کاغذ ضد آب + فیلم پلاستیکی + بسته بندی آهن + باندینگ |
| زمان تحویل | 15-25 روز پس از دریافت سپرده |
ما یک تولید کننده حرفه ای هستیم که در صفحات/لوله ها/کویل ها/میله های گرد فولاد ضد زنگ و همچنین صفحات/لوله ها/کویل های آلومینیومی تخصص داریم.
- محصولات با کیفیت عالی با قیمت های مناسب
- تجربه گسترده با خدمات پس از فروش عالی
- کنترل کیفیت در هر مرحله از تولید
- تیم های بسته بندی حرفه ای که تحویل ایمن را تضمین می کنند
- سفارشات آزمایشی در عرض یک هفته تکمیل می شوند
- نمونه های سفارشی بنا به درخواست در دسترس هستند
برای پرداخت های ≤ 1000 دلار آمریکا: 100٪ پیش پرداخت. برای پرداخت های ≥ 1000 دلار آمریکا: 30٪ T/T پیش پرداخت، موجودی بر اساس کپی BL یا LC در دید.
به عنوان یک تولید کننده مستقیم از کارخانه، ما قیمت های بسیار رقابتی ارائه می دهیم. برای دریافت قیمت های محصول خاص با ما تماس بگیرید.
زمان تحویل بسته به محصول متفاوت است، با اکثر سفارشات که ظرف 5 روز پس از دریافت سپرده ارسال می شوند در حالی که استانداردهای کیفیت سختگیرانه را حفظ می کنند.
نکات برجسته محصول
کویل های ورق فلزی گالوانیزه نورد سرد DX51D 0.2mm با کیفیت بالا مشخصات محصول عرض 600mm-1250mm, 800~1250mm گزینه های رنگ قرمز/آبی/سبز/مشکی/سفید/خاکستری/رنگ های RAL تصفیه سطح روکش دار پوشش روی Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 خدمات پردازش جوشکاری، پانچ، برش، خم شدن، باز کردن کویل کاربردها ساختمان، ساخت و ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.