DX51d 0.2mm Voorgeverfde gegalvaniseerde spoel 600mm - 1250mm Koudgewalste gegalvaniseerde spoelen
Productdetails
| De producten noemen:: | Hoogwaardige DX51d 0,2 mm koudgewalste gegalvaniseerde platen metalen spoelen te koop | Breedte:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/roze kleur | Surface Treatment:: | Oppervlaktebehandeling: |
| Zinkcoating: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Verwerkingsdienst: | Lassen |
| Toepassing: | Gebouw\Constructie\Dakbedekking\Gorrelvormig | Oppervlaktebehandeling: | Oppervlaktebehandeling: |
| Verpakking:: | Persoonlijke verpakking | ||
| Markeren |
0.2 mm voorgeverfde gegalvaniseerde spoel,voorgeverfde gegalvaniseerde spoel 600 mm,koudgewalste gegalvaniseerde spoelen van 1250 mm |
||
Productomschrijving
| Breedte | 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm |
|---|---|
| Kleuropties | Rood/blauw/groen/zwart/wit/grijs/ral kleuren |
| Oppervlaktebehandeling | Bedekt |
| Zinkcoating | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| Verwerkingsdiensten | Lassen, ponsen, snijden, buigen, vervallen |
| Toepassingen | Gebouw, constructie, dakbedekking, golf |
| Verpakking | Aangepaste verpakkingen beschikbaar |
Onze kleur gecoate spoelen hebben een lichtgewicht constructie, aantrekkelijk uiterlijk en uitstekende anti-corrosie-eigenschappen. Deze kant-en-klare materialen zijn verkrijgbaar in standaardkleuren, waaronder grijs, wit, zeeblauw en bakstenen rood, waardoor ze ideaal zijn voor advertenties, constructie, apparaten, meubels en transportindustrie.
Gegalvaniseerde stalen spoelen zijn met name geschikt voor dakaanvragen vanwege hun weerbestendige coating. De natuurlijke roest- en corrosieweerstand maakt ze perfect voor gebruik buitenshuis. Beschikbaar in verschillende dimensies om aan verschillende projectvereisten te voldoen.
| Cijfer | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
|---|---|
| Betalingsvoorwaarden | 30% T/T -aanbetaling, 70% saldo |
| Oppervlakte -coating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Zinkcoating | 30 g tot 275 g/㎡ |
| Spoelgewicht | 3-8 ton |
| Dikte | 0,18-2,0 mm |
| Kleuropties | Alle RAL -codes of aangepaste monsters |
| Verpakkingsgegevens | Waterdicht papier + plastic film + ijzerpakking + bunding |
| Levertijd | 15-25 dagen na het ontvangen van deposito |
Wij zijn een professionele fabrikant die gespecialiseerd is in roestvrijstalen platen/buizen/spoelen/ronde staven, evenals aluminiumplaten/pijpen/spoelen.
- Producten van topkwaliteit tegen redelijke prijzen
- Uitgebreide ervaring met uitstekende after-sale-service
- Kwaliteitscontrole bij elke productiefase
- Professionele pakkingteams die voor veilige levering zorgen
- Proefopdrachten ingevuld binnen een week
- Aangepaste voorbeelden beschikbaar op aanvraag
Voor betalingen ≤ $ 1000 USD: 100% vooraf. Voor betalingen ≥ $ 1000 USD: 30% T/T vooraf, saldo op basis van BL Copy of LC bij zicht.
Als fabrieks-directiefabrikant bieden we zeer concurrerende prijzen. Neem contact met ons op voor specifieke productcitaten.
De levertijden variëren per product, waarbij de meeste bestellingen binnen 5 dagen na ontvangst van de storting worden verzonden met behoud van strikte kwaliteitsnormen.
Producthoogtepunten
Hoogwaardige DX51D 0,2 mm koud gerolde gegalvaniseerde metalen vellen spoelen Productspecificaties Breedte 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm Kleuropties Rood/blauw/groen/zwart/wit/grijs/ral kleuren Oppervlaktebehandeling Bedekt Zinkcoating Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 Verwerkingsdiensten Lassen, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.