Kaplamamış çelik teneke plaka TS245 Çevre dostu içecek kutuları teneke plaka metal
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Kaplanmamış çelik tinplate çevre dostu içecek kutuları | Malzeme:: | MR,SPCC,prime teneke / TFS |
|---|---|---|---|
| Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 vb. veya müşteriye özel | Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | sertlik:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Vurgulamak |
Kaplamamış çelik teneke plaka TS245,Çelik teneke plaka Ekolojik dostu,teneke levha metal |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Çevre dostu içecekler için kaplamamış çelik teneke kutuları |
| Malzeme | MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS |
| Teneke kaplama | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel |
| Yüzey | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Kalınlığı | 0.15-0.50mm |
| Sertlik | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
Kaplamamış Çelik Teneke Ekolojik Dostu İçecek Kutuları, mükemmel bariyer özellikleri ve korozyon direnci ile çok yönlü ambalaj çözümleri sunar.
- Gıda ambalajı:Konserve et, balık, sebze, meyve, karbonatlı içecekler, meyve suyu, çay içecekler, çikolata, şeker ve süt tozu için idealdir.Tadı ve besini korumak için havaya ve nemden etkili bir koruma sağlar.
- Tıbbi Paketleme:Ağızdan alınan sıvılar ve enjeksiyonlar da dahil olmak üzere küçük hacimli ilaç ambalajları için uygundur.
- Kimyasal ambalaj:Zayıf koroziv kimyasal rejanlar ve küçük paketlenmiş boyalar için kullanılır.
- Endüstriyel ambalaj:Küçük donanım parçalarını ve elektronik bileşenleri nakliye ve depolama sırasında hasar görmekten korur.
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Özelleştirilebilir (koil veya gerektiği gibi) |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitir. | Taş, Parlak, Altın Laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer ambalaj kapları |
| Paketleme | Standart ihracat ambalajı |

- En iyi kalite ve makul fiyat
- Mükemmel satış sonrası hizmetle geniş deneyim
- Her üretim aşamasında kalite kontrolü kontrolleri
- Güvenli nakliyeyi sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emirleri bir hafta içinde tamamlandı.
- İsteğe bağlı olarak özel örnekler
Ürün Özellikleri
Çevre dostu içecekler için kaplamamış çelik teneke kutuları Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Çevre dostu içecekler için kaplamamış çelik teneke kutuları Malzeme MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel Yüzey Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.