Niepowleczone stalowe blachy cytrynowe TS245 Ekologiczne puszki na napoje blachy cytrynowe blachy metalowe
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Niepowlekane stalowe puszki napojów ekologicznych | Materiał:: | MR, SPCC, podstawowa blacha biała / TFS |
|---|---|---|---|
| Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane | Powierzchnia:: | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki kamień |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | twardość:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Podkreślić |
Płytka cytrynowa ze stali niepowlekanej TS245,Stalowa blacha stalowa przyjazna dla środowiska,Płytki metalowe z blachy cynowej |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Niepowlekane stalowe puszki napojów ekologicznych |
| Tworzywo | MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS |
| Linowa powłoka | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowany |
| Powierzchnia | Jasny, kamień, matowy, srebrny, szorstki kamień |
| Grubość | 0,15-0,50 mm |
| Twardość | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standard | Jis Din Astm GB en aisi |
Niepowlekane stalowe puszki do napojów ekologicznych, oferują wszechstronne roztwory opakowania o doskonałych właściwościach barierowych i odporności na korozję.
- Opakowanie żywności:Idealny do puszek, ryb, warzyw, owoców, napojów gazowanych, soków, napojów herbaty, czekolady, cukierków i mleka w proszku. Zapewnia skuteczną ochronę przed powietrzem i wilgocią w celu zachowania smaku i odżywiania.
- Opakowanie medyczne:Nadaje się do opakowań leków na małe goli, w tym płynów doustnych i zastrzyków. Zapewnia stabilność narkotyków i bezpieczeństwo podczas przechowywania i transportu.
- Opakowanie chemiczne:Używany do słabo żrących odczynników chemicznych i farb z małymi pakietami. Zapobiega wyciekom i pogorszeniu podczas przechowywania.
- Opakowanie przemysłowe:Chroni małe części sprzętowe i komponenty elektroniczne przed uszkodzeniem podczas transportu i przechowywania.
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Konfigurowalne (cewka lub w razie potrzeby) |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, Dr-8, Dr-7M |
| Linowa powłoka | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2,8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cyny | 1,1 g/m²-8,4 g/m² |
| Standard | Jis Din Astm GB en aisi |
| Tworzywo | Pan, Spcc |
| Skończyć | Kamień, jasny, złoty lakier |
| Aplikacja | Puszki chemiczne, puszki z jedzeniem, puszki herbaty i inne pojemniki na opakowanie |
| Uszczelka | Standardowe opakowanie eksportowe |

- Najwyższa jakość i rozsądne ceny
- Obszerne doświadczenie z doskonałą obsługą po sprzedaży
- Kontrole kontroli jakości na każdym etapie produkcyjnym
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczny transport
- Zamówienia procesowe zakończone w ciągu tygodnia
- Niestandardowe próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
Niepowlekane stalowe puszki napojów ekologicznych Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Niepowlekane stalowe puszki napojów ekologicznych Tworzywo MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Linowa powłoka 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowany Powierzchnia Jasny, kamień, matowy, srebrny, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.