Niet-gecoate staalplaten TS245 milieuvriendelijke drankenblikken
Productdetails
| Productnaam:: | Ongelakte Stalen Blik Eco-Vriendelijke Drankblikjes | Materiaal:: | M., SPCC, eerste blik/TFS |
|---|---|---|---|
| Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of | Oppervlak:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Hardheid:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | ||
| Markeren |
Niet-gecoate staalplaten TS245,Eco-vriendelijk,Blokplaat van tin |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Ongecoat stalen blikjes milieuvriendelijke drankenblikken |
| Materiaal | MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS |
| Splitsing | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast |
| Oppervlak | Helder, steen, mat, zilver, ruwe steen |
| Dikte | 0,15-0,50 mm |
| Hardheid | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, Th415, Th435, Th520, Th550, Th580, Th620 |
| Standaard | Jis din astm gb en aisi |
Niet-gecoat stalen blikjes milieuvriendelijke dranken bieden veelzijdige verpakkingsoplossingen met uitstekende barrière-eigenschappen en corrosieweerstand.
- Voedselverpakking:Ideaal voor ingeblikt vlees, vis, groenten, fruit, koolzuurhoudende dranken, sappen, theedranken, chocolade, snoep en melkpoeder. Biedt effectieve bescherming tegen lucht en vocht om smaak en voeding te behouden.
- Medische verpakking:Geschikt voor verpakkingen met een klein volume, inclusief orale vloeistoffen en injecties. Zorgt voor stabiliteit en veiligheid van geneesmiddelen tijdens opslag en transport.
- Chemische verpakking:Gebruikt voor zwak corrosieve chemische reagentia en kleinpakte verven. Voorkomt lekkage en achteruitgang tijdens opslag.
- Industriële verpakking:Beschermt kleine hardware -onderdelen en elektronische componenten tegen schade tijdens transport en opslag.
| Dikte | 0,12 mm-0,55 mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lengte | Aanpasbaar (spoel of zoals vereist) |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Splitsing | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Tincoatinggewicht | 1.1G/m²-8.4G/m² |
| Standaard | Jis din astm gb en aisi |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Finish | Steen, helder, goud gelakt |
| Sollicitatie | Chemische blikjes, voedselblikken, thee -blikken en andere verpakkingscontainers |
| Verpakking | Standaard exportverpakking |

- Prime -kwaliteit en redelijke prijzen
- Uitgebreide ervaring met uitstekende after-sale-service
- Kwaliteitscontroles bij elke productiefase
- Professionele verpakkingsteams die veilig transport zorgen voor veilig transport
- Proefopdrachten ingevuld binnen een week
- Aangepaste voorbeelden beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
Ongecoat stalen blikjes milieuvriendelijke drankenblikken Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Ongecoat stalen blikjes milieuvriendelijke drankenblikken Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.