فولاد غیر پوشش داده شده قوطی TS245 محیط زیست دوستانه نوشیدنی قوطی قوطی صفحه فلزی
جزئیات محصول
| نام محصول:: | قوطی های نوشیدنی سازگار با محیط زیست فلزی بدون پوشش | ماده:: | MR، SPCC، ورق قلع اول / TFS |
|---|---|---|---|
| پوشش قلع:: | 1.1/1.1، 2.8/2.8،5.6/5.6، و غیره یا مشتری | سطح:: | درخشان، سنگ، مات، برش، سنگ ناهموار |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | سختی:: | TS230، TS245، TS260، TS275، TS290، TH415، TH435، TH520، TH550، TH580، TH620 |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| برجسته کردن |
فولاد بدون پوشش TS245,فولادی استیل استیل دوستانه است,ورق فلزی از لاستیک,Steel Tinplate Eco Friendly,tin plate sheet metal |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام محصول | قوطیهای نوشیدنی سازگار با محیط زیست از جنس ورق فولادی بدون روکش |
| جنس | MR, SPCC, ورق قلع درجه یک / TFS |
| پوشش قلع | 1.1/1.1، 2.8/2.8، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی |
| سطح | براق، سنگی، مات، نقرهای، سنگ خشن |
| ضخامت | 0.15-0.50 میلیمتر |
| سختی | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
قوطیهای نوشیدنی سازگار با محیط زیست از جنس ورق فولادی بدون روکش، راهحلهای بستهبندی متنوعی را با خواص مانع عالی و مقاومت در برابر خوردگی ارائه میدهند.
- بستهبندی مواد غذایی: ایدهآل برای گوشتهای کنسرو شده، ماهی، سبزیجات، میوهها، نوشیدنیهای گازدار، آبمیوهها، نوشیدنیهای چای، شکلات، آب نبات و پودر شیر. محافظت موثری در برابر هوا و رطوبت برای حفظ طعم و تغذیه فراهم میکند.
- بستهبندی پزشکی: مناسب برای بستهبندی داروهای با حجم کم از جمله مایعات خوراکی و تزریقات. پایداری و ایمنی دارو را در حین نگهداری و حمل و نقل تضمین میکند.
- بستهبندی شیمیایی: برای معرفهای شیمیایی ضعیف و رنگهای بستهبندی شده کوچک استفاده میشود. از نشت و تخریب در حین نگهداری جلوگیری میکند.
- بستهبندی صنعتی: از قطعات سختافزاری کوچک و قطعات الکترونیکی در برابر آسیب در حین حمل و نقل و نگهداری محافظت میکند.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | قابل تنظیم (کویل یا طبق نیاز) |
| سختی | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| پوشش قلع | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| جنس | MR, SPCC |
| پایان | سنگی، براق، لاکزده طلایی |
| کاربرد | قوطیهای شیمیایی، قوطیهای مواد غذایی، قوطیهای چای و سایر ظروف بستهبندی |
| بستهبندی | بستهبندی صادراتی استاندارد |

- کیفیت عالی و قیمت مناسب
- تجربه گسترده با خدمات پس از فروش عالی
- بررسیهای کنترل کیفیت در هر مرحله از تولید
- تیمهای بستهبندی حرفهای که حمل و نقل ایمن را تضمین میکنند
- سفارشات آزمایشی در عرض یک هفته تکمیل میشوند
- نمونههای سفارشی بنا به درخواست در دسترس هستند
نکات برجسته محصول
قوطیهای نوشیدنی سازگار با محیط زیست از جنس ورق فولادی بدون روکش مشخصات محصول ویژگی مقدار نام محصول قوطیهای نوشیدنی سازگار با محیط زیست از جنس ورق فولادی بدون روکش جنس MR, SPCC, ورق قلع درجه یک / TFS پوشش قلع 1.1/1.1، 2.8/2.8، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی سطح براق، سنگی، مات، نقرهای، سنگ خشن ضخامت 0...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.