T3 Gıda depolama tankı için elektrolitik teneke levha bobini parlak yüzey teneke rulo
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | T3 Elektrolitik Teneke Plaka Bobin Parlak Yüzey Gıda Depolama Deposu için Elektruman | kaplama:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 gr/㎡ |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kalınlık:: | 0,1-4,5 mm,0,2 mm~4,0 mm |
| Tolerans:: | ±1% | Uygulama:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| öfke:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Liman:: | Şangay limanı |
| Vurgulamak |
t3 elektrolitik teneke plaka,parlak yüzeyli teneke rulonu,Gıda depolama için teneke rulonu |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | T3 Elektrolitik Teneke Plaka Bobin Parlak Yüzey Gıda Depolama Deposu için Elektruman |
| Kaplama | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| Yüzey kaplaması | B (parlak) R (taş) s (gümüş) |
| Kalınlık | 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm |
| Tolerans | ±% 1 |
| Başvuru | Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu |
| Temper | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Liman | Şangay Limanı |
Tinplate bobini, ince bir teneke tabakası ile kaplanmış bir çelik plakadan oluşan yüksek performanslı bir metal malzemedir. Kalay kaplama olağanüstü korozyon ve pas önleme sağlar. Sıcak daldırma teneke çelik plaka veya elektroliz teneke çelik plaka olarak mevcut olan bu malzeme, üstün korozyon direnci, oksidasyon direnci ve süneklik sunar, bu da gıda kutuları, boya kutuları ve kimyasal kaplar için idealdir.
| İsim | T3 Elektrolitik Teneke Plaka Bobin Parlak Yüzey Gıda Depolama Deposu için Elektruman |
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, vb. |
| Seviye | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, vb. |
| Kalınlık | 0.12-6.0mm veya özel |
| Genişlik | 600-1500mm veya özel |
| Bobin ağırlığı | 3-10 ton veya gerektiği gibi |
| Bobin boyutu | Kimlik: 508mm veya 610mm |
| Temper | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Kaplama (g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 veya özel |
| Yüzey kaplaması | Pasivasyon tedavisi ile parlak/taş/gümüş kaplama, DOS yağı |
| Ambalajlama | Standart ihracat paketleme veya özel |
| Sertifika | ISO 9001-2008, CE, vb. |
- Premium kaliteli malzemelerle rekabetçi fiyatlandırma
- Hızlı teslimat için geniş envanter
- Kapsamlı tedarik zinciri ve ihracat deneyimi
- Belirli gereksinimleri karşılamak için özelleştirilebilir özellikler
✔ Rekabetçi fiyatlarla premium kalite
✔ Tutarlı performans için katı kalite kontrolü
✔ Hızlı teslimat (depozitten 5-7 gün sonra)
✔ Özelleştirilebilir boyutlar ve kaplamalar
- ≤ 1000 $:% 100 avans ödeme
-> 1000 $:% 30 depozito, sevkiyattan önce bakiye (t/t veya LC görüşte)
Ürün Özellikleri
T3 Elektrolitik Teneke Plaka Bobin Parlak Yüzey Gıda Depolama Deposu için Elektruman Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı T3 Elektrolitik Teneke Plaka Bobin Parlak Yüzey Gıda Depolama Deposu için Elektruman Kaplama 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ Yüzey kaplaması B (parlak) R (taş) s (gümüş) Kalınlık ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.