T3 طناب قلع الکترولیتیک طناب قلع روشن برای مخزن مواد غذایی
جزئیات محصول
| نام محصول:: | سیم پیچ قلع الکترولیتی T3 سطح روشن برای مخزن ذخیره مواد غذایی برقی می شود | پوشش:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | ضخامت:: | 0.1-4.5mm، 0.2mm~4.0mm |
| تحمل:: | ±1% | کاربرد:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| خلق و خوی:: | T-2 ، T2.5 T-3 ، T-4 ، T-5 ، DR-7 ، DR8 ، DR9 | بندر:: | بندر شانگهای |
| برجسته کردن |
t3 صفحه قلع الکترولیتی,رول فلز فلز سطح روشن,طومار قلع برای ذخیره مواد غذایی,bright surface tinplate roll,tinplate roll for food storage |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | T3 الکترولیتیک طناب طناب طناب طناب طناب طناب طناب |
| پوشش | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| پوشش سطح | B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) |
| ضخامت | 0.1-4.5mm،0.2mm~4.0mm |
| تحمل | ±1% |
| درخواست | بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی |
| گرما | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| بندر | بندر شانگهای |
سیم پیچ قلع یک ماده فلزی با عملکرد بالا است که شامل یک صفحه فولادی است که با یک لایه نازک قلع پوشانده شده است. پوشش قلع باعث جلوگیری از خوردگی و زنگ شدن استثنایی می شود.به صورت صفحه فولادی قلع گرم یا صفحه فولادی قلع الکتروپلاستی شده در دسترس است، این ماده مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر اکسیداسیون و انعطاف پذیری عالی را ارائه می دهد، که آن را برای قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ و ظروف شیمیایی ایده آل می کند.
| نام | T3 الکترولیتیک طناب طناب طناب طناب طناب طناب طناب |
| استاندارد | AISI، ASTM، BS، DIN، GB، JIS و غیره |
| درجه | SGCC، DX51D DX52D DX53D، CS G230-550، و غیره |
| ضخامت | 0.12-6.0mm یا سفارشی |
| عرض | 600-1500mm یا سفارشی |
| وزن کویل | 3 تا 10 تن یا طبق نیاز |
| ابعاد کویل | ID: 508mm یا 610mm |
| گرما | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| پوشش (g/m2) | 1.1/1، 2.0/2.0، 2.8/2.8، 2.8/5.6، 5.6/5.6، 8.4/8.4، 11.2/11.2 یا سفارشی |
| پوشش سطح | رنگ روشن / سنگ / نقره ای با درمان پاسیویشن ، روغن DOS |
| بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادرات یا سفارشی |
| گواهینامه | ISO 9001-2008، CE و غیره |
- قیمت رقابتی با مواد با کیفیت بالا
- موجوديت زيادي براي تحویل سريع
- تجربه گسترده زنجیره تامین و صادرات
- مشخصات قابل تنظیم برای پاسخگویی به الزامات خاص
✔ کیفیت برتر با قیمت رقابتی
✔ کنترل کیفیت سختگیرانه برای عملکرد مداوم
✔ تحویل سریع (5-7 روز پس از سپرده گذاری)
✔ اندازه ها و پوشش های قابل تنظیم
- ≤ $1000: پرداخت پیش پرداخت 100٪
- > 1000 دلار: پیش پرداخت 30٪، تعادل قبل از حمل (T / T یا LC در نظر)
نکات برجسته محصول
T3 الکترولیتیک طناب طناب طناب طناب طناب طناب طناب مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول T3 الکترولیتیک طناب طناب طناب طناب طناب طناب طناب پوشش 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 پوشش سطح B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) ضخامت 0.1-4.5mm،0.2mm~4.0mm تحمل ±1% درخواست بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیز...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.