T3 Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηρά Εύκαμπτη Λωρίδα Λαμπερής Επιφάνειας για Δεξαμενή Αποθήκευσης Τροφίμων
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | T3 Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηρά Πηνίου Φωτεινή Επιφάνεια Ηλεκτρολυμένη Για Δεξαμενή Αποθήκευσης Τροφίμω | επένδυση:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Δάχος:: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Συναισθησία:: | ±1% | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Ιδιοσυγκρασία:: | T-2, T2.5, T-3, T-4, T-5, DR-7, DR-8, DR-9 | Λιμάνι:: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Επισημαίνω |
ηλεκτρολυτική λευκοσιδηρά T3,εύκαμπτη λωρίδα λευκοσιδήρου λαμπερής επιφάνειας,εύκαμπτη λωρίδα λευκοσιδήρου για αποθήκευση τροφίμων |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Τ3 Ηλεκτρολυτική σπείρα από τσιμέντο φωτεινή επιφάνεια ηλεκτροπλασμένη για δεξαμενή αποθήκευσης τροφίμων |
| Επιχρισμός | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| Τελεία επιφάνειας | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) |
| Δάχος | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Ανεκτικότητα | ± 1% |
| Εφαρμογή | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Θερμότητα | Τ-2, Τ2.5 Τ-3, Τ-4, Τ-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Λιμάνι | Λιμάνι της Σαγκάης |
Το κασσίτερο είναι ένα μέταλλο υψηλών επιδόσεων που αποτελείται από μια πλάκα χάλυβα επικαλυμμένη με ένα λεπτό στρώμα κασσίτερου.Διαθέσιμο ως πλακέτα από χάλυβα από κασσίτερο θερμής βύθισης ή πλακέτα από χάλυβα από κασσίτερο ηλεκτροπληρωμένο, αυτό το υλικό προσφέρει ανώτερη αντοχή στη διάβρωση, την αντοχή στην οξείδωση και την ευελιξία, καθιστώντας το ιδανικό για κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες χρώματος και χημικά δοχεία.
| Ονομασία | Τ3 Ηλεκτρολυτική σπείρα από τσιμέντο φωτεινή επιφάνεια ηλεκτροπλασμένη για δεξαμενή αποθήκευσης τροφίμων |
| Τύπος | ΑISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS κλπ. |
| Αξία | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, κλπ. |
| Δάχος | 0.12-6.0mm ή προσαρμοσμένα |
| Διάμετρο | 600-1500mm ή προσαρμοσμένα |
| Βάρος της τροχιάς | 3-10 τόνοι ή ανάλογα με την ανάγκη |
| Μέγεθος τροχιάς | ΙΔ: 508mm ή 610mm |
| Θερμότητα | Τ1, Τ2, Τ3, Τ4, Τ5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Επιχρισμός (g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 ή προσαρμοσμένα |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη φωτεινή/πετράδι/ασημένιο με επεξεργασία πασίβωσης, λάδι DOS |
| Συσκευή | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή προσαρμοσμένη |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001-2008, CE κλπ. |
- Ανταγωνιστικές τιμές για υλικά υψηλής ποιότητας
- Αρκετά αποθέματα για γρήγορη παράδοση
- Εκτεταμένη εμπειρία στην εφοδιαστική αλυσίδα και στις εξαγωγές
- Προσαρμόσιμες προδιαγραφές για την κάλυψη ειδικών απαιτήσεων
✔ Υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές
✔ Σκληρός έλεγχος ποιότητας για σταθερή απόδοση
✔ Γρήγορη παράδοση (5-7 ημέρες μετά την κατάθεση)
✔ Προσαρμόσιμα μεγέθη και επικάλυψη
- ≤ $1000: 100% προκαταβολή
- > 1000 δολάρια: 30% προκαταβολή, υπόλοιπο πριν από την αποστολή (T/T ή LC κατά την επίσκεψη)
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Τ3 Ηλεκτρολυτική σπείρα από τσιμέντο φωτεινή επιφάνεια ηλεκτροπλασμένη για δεξαμενή αποθήκευσης τροφίμων Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Τ3 Ηλεκτρολυτική σπείρα από τσιμέντο φωτεινή επιφάνεια ηλεκτροπλασμένη για δεξαμενή αποθήκευσης τροφίμων Επιχρισμός 2.8/2.8 5.6/2.8 5...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.