T3 Elektrolytisch Vertind Stalen Spoel Helder Oppervlak Tinplate Rol Voor Voedselopslagtank
Productdetails
| Productnaam:: | T3 Elektrolytische tinplaat spoel helder oppervlak elektroplaat voor voedselopslagtank | het met een laag bedekken:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Dikte:: | 00,1-4,5 mm,0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie:: | ±1% | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Bui:: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | haven van Shanghai |
| Markeren |
t3 elektrolytisch vertind staal,helder oppervlak tinplate rol,tinplate rol voor voedselopslag |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | T3 elektrolytische blikplaat spiraal helder oppervlak geëlektropleerd voor voedselopslagtank |
| Coating | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6G/㎡ |
| Oppervlakte -afwerking | B (Bright) R (Stone) S (zilver) |
| Dikte | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerantie | ± 1% |
| Sollicitatie | Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, tin blikje doos |
| Woedeaanval | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Haven | Shanghai -haven |
Tijnspoel is een hoogwaardige metaalmateriaal bestaande uit een stalen plaat bekleed met een dunne laag tin. De tincoating biedt uitzonderlijke corrosie- en roestpreventie. Dit materiaal is verkrijgbaar als hot-dip tin stalen plaat of geëlektroplateerde tinstalen plaat en biedt superieure corrosieweerstand, oxidatieresistentie en ductiliteit, waardoor het ideaal is voor voedselblikken, verfblikken en chemische containers.
| Naam | T3 elektrolytische blikplaat spiraal helder oppervlak geëlektropleerd voor voedselopslagtank |
| Standaard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, ETC |
| Cijfer | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, ETC |
| Dikte | 0,12-6,0 mm of aangepast |
| Breedte | 600-1500 mm of aangepast |
| Spoelgewicht | 3-10 ton of zoals vereist |
| Spoeldimensie | ID: 508 mm of 610 mm |
| Woedeaanval | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, Th550, Th580, Th620, Th660 |
| Coating (G/M2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 of aangepast |
| Oppervlakte -afwerking | Helder/steen/zilveren afwerking met passiveringsbehandeling, dosolie |
| Verpakking | Standaard exportpakking of op maat |
| Certificaat | ISO 9001-2008, CE, enz |
- Concurrerende prijzen met materialen van premium kwaliteit
- Voldoende inventaris voor snelle levering
- Uitgebreide supply chain en exportervaring
- Aanpasbare specificaties om aan specifieke vereisten te voldoen
✔ Premium -kwaliteit tegen concurrerende prijzen
✔ Strikte kwaliteitscontrole voor consistente prestaties
✔ Snelle levering (5-7 dagen na de aanbetaling)
✔ aanpasbare maten en coatings
- ≤ $ 1000: 100% vooraf betaling
-> $ 1000: 30% aanbetaling, saldo voor verzending (T/T of LC bij zicht)
Producthoogtepunten
T3 elektrolytische blikplaat spiraal helder oppervlak geëlektropleerd voor voedselopslagtank Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam T3 elektrolytische blikplaat spiraal helder oppervlak geëlektropleerd voor voedselopslagtank Coating 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6G/㎡ Oppervlakte -afwerking B ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.