0.35mm 0.45mm 0.38mm korozyon direnci T4-CA T5-CA 2.8/2.8 Teneke için elektrolitik kalay plaka
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | 0.35mm 0.45mm 0.38mm korozyon direnci T4-CA T5-CA 2.8/2.8 Teneke için elektrolitik kalay plaka | Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, vb. veya müşteriye özel |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş | Kullanmak:: | yemek kutusu, et kutusu, domates kutusu, aerosol kutusu, süt kutusu vb. |
| Genişlik:: | 600-1010mm,853mm, 858mm, 948mm, özelleştirilmiş | Paket:: | dumanlı ahşap palet veya özelleştirilmiş demir koruma |
| Kalınlık:: | 0,16 mm-0,45 mm | sertlik:: | T49, T53, T57,T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Vurgulamak |
t4 çelik teneke,t4 elektrolitik teneke,t5 çelik teneke |
||
Ürün Tanımı
SPTE (teneke kaplama çelik sac) ve TF'ler (teneke içermeyen çelik sac) alkali dirençli tinplate, gıda ambalaj uygulamaları için özel olarak tasarlanmış elektrolitik bir teneke plakadır. TFS varyantları için düzgün bir teneke kaplama veya organik kaplamalı yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik substrat kullanılarak üretilmiştir.
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Teneke kaplama | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 veya özelleştirilmiş |
| Yüzey kaplaması | Parlak, taş, mat, gümüş, kaba taş |
| Başvuru | Gıda yapabilir, et olabilir, domates kutusu, aerosol kutu, süt ürünleri |
| Genişlik | 600-1010mm (standart: 853mm, 858mm, 948mm) veya özelleştirilmiş |
| Paketi | Fuming ahşap paletli veya özelleştirilmiş demir koruma |
| Kalınlık | 0.16mm-0.45mm |
| Sertlik | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
- Korozyon direnci:Pastayı önleyen ve gıda bütünlüğünü koruyan koruyucu kalay/organik kaplama ile mükemmel alkali direnci
- Gıda Güvenliği:Toksik olmayan kaplamalar gıda hijyen standartlarına uygun
- Üstün İşleme:Çeşitli konteyner şekillerine damgalama, germe ve eğilme için mükemmel süneklik
- Yüzey Kalitesi:Yüksek kaliteli baskı ve kaplama için iyi parlaklıklı pürüzsüz, düz yüzey
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Sertlik | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| Standartlar | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Malzeme | Bay, SPCC |
Konserve sebzeler, meyveler, etler, askeri rasyonlar ve acil gıda rezervleri dahil olmak üzere çeşitli gıda ambalajları için idealdir. Ayrıca üst düzey gıda hediye ambalajında ve kimyasal kaplarda da kullanılır.
- Rekabetçi fiyatlarla ana kaliteli ürünler
- Güvenilir satış sonrası hizmet ile kapsamlı deneyim
- Her üretim aşamasında katı kalite kontrolü
- Güvenli teslimat sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişlerinin hızlı işlenmesi (1 hafta içinde)
- Talep üzerine özel örnekler mevcuttur
Ürün Özellikleri
0.35mm 0.45mm 0.38mm korozyon direnci elektrolitik kalay plakası SPTE (teneke kaplama çelik sac) ve TF'ler (teneke içermeyen çelik sac) alkali dirençli tinplate, gıda ambalaj uygulamaları için özel olarak tasarlanmış elektrolitik bir teneke plakadır. TFS varyantları için düzgün bir teneke kaplama ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.