0.35mm 0.45mm 0.38 میلی متر مقاومت در برابر خوردگی T4-CA T5-CA 2.8/2.8 صفحه قلع الکترولیتی برای قلع قلع TINPLATE
جزئیات محصول
| نام محصول:: | 0.35mm 0.45mm 0.38 میلی متر مقاومت در برابر خوردگی T4-CA T5-CA 2.8/2.8 صفحه قلع الکترولیتی برای قلع | پوشش قلع:: | 1.1/1.1،2.0/2.0،2.8/2.8،5.6/5.6، و غیره یا مشتری |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | درخشان، سنگ، مات، برش، سنگ ناهموار | استفاده کنید:: | قوطی غذا، قوطی گوشت، قوطی گوجه فرنگی، قوطی آئروسل، قوطی لبنیات و غیره |
| عرض:: | 600-1010mm، 853mm، 858mm، 948mm، سفارشی | بسته بندی:: | حفاظ آهنی با پالت چوبی دود یا به صورت سفارشی |
| ضخامت:: | 0.16mm-0.45mm | سختی:: | T49، T53، T57، T61، T65، TH520، TH550، TH580، TH620. |
| برجسته کردن |
سینی از فولاد T4,t4 صفحه قلع الکترولیتی,t5 فلز استیل,t4 electrolytic tin plate,t5 steel tinplate |
||
توضیحات محصول
صفحه ی استیل ضد قلی SPTE و TFS یک صفحه ی استیل الکترولیتی است که به طور خاص برای استفاده در بسته بندی مواد غذایی طراحی شده است.تولید شده با استفاده از زیربنای فولاد با کربن پایین با پوشش یکنواخت قلع یا پوشش ارگانیک برای انواع TFS.
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| پوشش قلع | 1.1/1.1،2.0/2.0، 2.8/2.8، 5.6/5.6یا سفارشی |
| پوشش سطح | روشن، سنگ، مات، نقره، سنگ خشن |
| درخواست ها | قوطی های غذایی، قوطی های گوشت، قوطی های گوجه فرنگی، قوطی های اسپری، قوطی های لبنی |
| عرض | 600-1010mm (استانداردی: 853mm، 858mm، 948mm) یا سفارشی |
| بسته بندی | محافظ آهن با پالت چوبی فومینگ یا سفارشی |
| ضخامت | 0.16mm-0.45mm |
| سختی | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
- مقاومت در برابر خوردگی:مقاومت بسیار عالی در برابر قلی با پوشش محافظ قلع / ارگانیک که از زنگ و حفظ یکپارچگی مواد غذایی جلوگیری می کند
- ایمنی مواد غذایی:پوشش های غیر سمی با استانداردهای بهداشت مواد غذایی مطابقت دارند
- پردازش فوق العاده:انعطاف پذیری عالی برای چاپ، کشش و خم کردن ظروف مختلف
- کیفیت سطح:سطح صاف و صاف با درخشش خوب برای چاپ و پوشش با کیفیت بالا
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| سختی | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| استانداردها | JIS، DIN، ASTM، GB، EN، AISI |
| مواد | MR، SPCC |
ایده آل برای بسته بندی مواد غذایی مختلف از جمله سبزیجات کنسرو شده، میوه ها، گوشت ها، وعده های غذایی نظامی و ذخایر اضطراری مواد غذایی. همچنین در بسته بندی هدیه غذایی و ظروف شیمیایی استفاده می شود.
- محصولات با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی
- تجربه گسترده ای با خدمات پس از فروش قابل اعتماد
- کنترل کیفیت سختگیرانه در هر مرحله تولید
- تیم های بسته بندی حرفه ای تضمین تحویل امن
- پردازش سریع سفارشات آزمایشی (در عرض یک هفته)
- نمونه های سفارشی در صورت درخواست در دسترس است
نکات برجسته محصول
0.35mm 0.45mm 0.38mm مقاومت در برابر خوردگی برقی صفحه ی استیل ضد قلی SPTE و TFS یک صفحه ی استیل الکترولیتی است که به طور خاص برای استفاده در بسته بندی مواد غذایی طراحی شده است.تولید شده با استفاده از زیربنای فولاد با کربن پایین با پوشش یکنواخت قلع یا پوشش ارگانیک برای انواع TFS. مشخصات محصول ویژگی ا...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.