0.35mm 0.45mm 0.38mm corrosiebestendigheid T4-CA T5-CA 2.8/2.8 Elektrolytisch vertind plaatstaal voor blik SPTE plaatstaal
Productdetails
| Productnaam:: | 0.35mm 0.45mm 0.38mm corrosiebestendigheid T4-CA T5-CA 2.8/2.8 Elektrolytisch vertind plaatstaal voo | Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen | Gebruik:: | voedselblik, vleesblik, tomatenblik, spuitbus, zuivelblik enz |
| Breedte:: | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, aangepast | Verpakking:: | ijzeren bewaker met rokende houten pallet of als aangepast |
| Dikte:: | 0.16mm0.45mm | Hardheid:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Markeren |
T4 staal tinplate,t4 elektrolytische tinplaat,t5 stalen tinplaat |
||
Productomschrijving
SPTE (tin-plated steel sheet) en TFS (tin-free steel sheet) alkalisbestendige tinplate is een elektrolytische tinplaat die speciaal is ontworpen voor voedselverpakkingstoepassingen.Vervaardigd met gebruikmaking van hoogwaardig koolstofarme staalsubstraat met een uniforme tincoating of organische coating voor TFS-varianten.
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Zinnenkleding | 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6, of aangepast |
| Oppervlakte afwerking | Helder, steen, mat, zilver, ruw steen |
| Toepassingen | Food Can, Meat Can, Tomato Can, Aerosol Can, Melkkan |
| Breedte | 600-1010 mm (Standaard: 853 mm, 858 mm, 948 mm) of aangepast |
| Pakket | IJzeren beveiliging met rookgevende houten pallet of op maat |
| Dikte | 0.16mm-0.45mm |
| Hardheid | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
- Corrosiebestendigheid:Uitstekende alkalische weerstand met een beschermende tin/organische coating die roest voorkomt en de integriteit van voedsel behoudt
- Voedselveiligheid:Niet-giftige coatings voldoen aan de normen voor voedselhygiëne
- Superieure verwerking:Uitstekende buigzaamheid bij het stempelen, rekken en buigen van verschillende vormen van containers
- Oppervlakte kwaliteit:Een glad, vlak oppervlak met een goede glans voor drukwerk en coating van hoge kwaliteit
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Hardheid | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| Normen | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
Ideaal voor verschillende voedselverpakkingen, waaronder ingeblikte groenten, fruit, vlees, militaire rantsoenen en noodvoedselreserves.
- Producten van topkwaliteit tegen concurrerende prijzen
- Ruime ervaring met betrouwbare after-sale service
- Strenge kwaliteitscontrole in elke productiefase
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor veilige levering
- Snelle verwerking van proefopdrachten (binnen 1 week)
- Op aanvraag beschikbaar
Producthoogtepunten
0.35mm 0,45mm 0,38mm Corrosiebestendig Elektrolytisch tinplaat SPTE (tin-plated steel sheet) en TFS (tin-free steel sheet) alkalisbestendige tinplate is een elektrolytische tinplaat die speciaal is ontworpen voor voedselverpakkingstoepassingen.Vervaardigd met gebruikmaking van hoogwaardig koolstofar...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.