0,35 mm 0,45 mm 0,38 mm odporność na korozję T4-CA T5-CA 2,8/2.8 Elektrolityczna płyta cyny dla puszki puszki TIN
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | 0,35 mm 0,45 mm 0,38 mm odporność na korozję T4-CA T5-CA 2,8/2.8 Elektrolityczna płyta cyny dla pusz | Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki kamień | Używać:: | puszka na żywność, puszka na mięso, puszka na pomidory, puszka aerozolu, puszka nabiału itp |
| Szerokość:: | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, dostosowane | Opakowanie:: | żelazna osłona z dymiącą drewnianą paletą lub na zamówienie |
| Grubość:: | 0,16 mm-0,45 mm | twardość:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Podkreślić |
Płytka cynowa ze stali T4,t4 elektrolityczna blacha cynowa,t5 stali cynowej |
||
Opis produktu
SPTE (stalowa arkusz stalowy) i TFS (blacha bez cyny) oporna na alkaliczną płytę cynową to elektrolityczna płyta blaszana specjalnie zaprojektowana do zastosowań opakowania żywności. Wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości podłoża stali niskoemisyjnej z jednolitą powłoką cyny lub powłoką organiczną dla wariantów TFS.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Linowa powłoka | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 lub dostosowany |
| Wykończenie powierzchni | Jasny, kamień, matowy, srebrny, szorstki kamień |
| Zastosowania | Jedzenie puszka, mięso puszka, puszka pomidora, aerozol puszka, nabiał |
| Szerokość | 600-1010 mm (standard: 853 mm, 858 mm, 948 mm) lub dostosowane |
| Pakiet | Żelazna osłona z drgającą drewnianą paletą lub dostosowaną |
| Grubość | 0,16 mm-0,45 mm |
| Twardość | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
- Odporność na korozję:Doskonała oporność na alkalia z ochronną powłoką cyny/organiczną, która zapobiega rdzy i utrzymuje integralność żywności
- Bezpieczeństwo żywności:Nietoksyczne powłoki są zgodne ze standardami higieny żywności
- Doskonałe przetwarzanie:Doskonała plastyczność do stemplowania, rozciągania i zginania w różne kształty pojemników
- Jakość powierzchni:Gładka, płaska powierzchnia z dobrym połyskiem do drukowania wysokiej jakości i powłoki
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Twardość | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| Standardy | Jis, Din, Astm, GB, en, Aisi |
| Tworzywo | Pan, Spcc |
Idealny do różnych opakowań żywnościowych, w tym warzyw w puszkach, owoców, mięsa, racji wojskowych i rezerw żywnościowych. Używany również w wysokiej klasy opakowaniach na prezenty żywności i pojemnikach chemicznych.
- Produkty najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach
- Obszerne doświadczenie z niezawodną obsługą po sprzedaży
- Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczną dostawę
- Szybkie przetwarzanie zamówień próbnych (w ciągu 1 tygodnia)
- Niestandardowe próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
0,35 mm 0,45 mm 0,38 mm odporność na korozję elektrolityczna płyta cyny SPTE (stalowa arkusz stalowy) i TFS (blacha bez cyny) oporna na alkaliczną płytę cynową to elektrolityczna płyta blaszana specjalnie zaprojektowana do zastosowań opakowania żywności. Wyprodukowane przy użyciu wysokiej jakości ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.