DR8 TH550 PAS DENİŞİM ELEKTROLİTİK TIN PLAKASI Parlak Yüzey 0.23mm Teneke Plaka SPTE TFS
Ürün Detayları
| Product Name:: | DR8 TH550 Rust Resistance Electrolytic Tin Plate Bright Surface 0.23mm Tinplate SPTE TFS | Tin Coating:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, Etc. Or Customerized |
|---|---|---|---|
| Surface Finish:: | Bright,Stone,Matte, Sliver, Rough Stone | Use:: | Food Can, Meat Can, Tomato Can, Aerosol Can, Dairy Can Etc |
| Width:: | 600-1010mm,853mm, 858mm, 948mm, Customized | Package:: | Rust-proof Paper+metal Cover+metal Angles+straps+pallet Or Customized |
| Thickness:: | 0.16mm-0.45mm | Hardness:: | T49, T53, T57,T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Vurgulamak |
elektrolitik kalaylı parlak,elektrolitik çelik teneke plaka,Parlak çelik teneke levha |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | DR8 TH550 Pas Direnci Elektrolitik Teneke Taş Parlak Yüzey 0.23mm Teneke Taş SPTE TFS |
| Teneke kaplama | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel |
| Yüzey Dönüşümü | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Kullanımı | Yiyecek kutuları, Et kutuları, Domates kutuları, Aerosol kutuları, Süt kutuları vb. |
| Genişliği | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Özel |
| Paket | Pas geçirmez kağıt + metal kapağı + metal açılar + kemerler + palet veya özel |
| Kalınlığı | 0.16mm-0.45mm |
| Sertlik | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
SPTE (kaynaklı çelik levha) TFS (kaynaksız çelik levha) alkaliye dayanıklı bir elektrolitik kaynak levhası, özellikle gıda ambalajlama uygulamaları için tasarlanmıştır.Yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik altyapısı ile elektrolitik işlem yoluyla uygulanan tekdüze teneke kaplama ile üretilmiştir., veya TFS tipi için organik kaplama, ambalaj ihtiyaçları için üstün performans sağlar.
- Korozyona direnci:Mükemmel alkali direnci gıda içeriğinin erozyonuna karşı korur.Depolama ve nakliye sırasında pasın önlenmesi ve ambalajın bütünlüğünün sağlanması.
- Hijyen ve Güvenlik:Gıda hijyen standartlarına uymaktadır.Toksik olmayan kaplamalar, gıda içeriğine zararlı maddelerin geçmesini garanti etmez.
- İşleme Performansı:Mükemmel esneklik ve sertlik, çeşitli konteyner şekilleri oluşturmak için kolay damgalama, germe ve bükme işlemlerine izin verir.
- Yüzey kalitesi:İyi parlaklığa sahip pürüzsüz, düz yüzey, baskı ve kaplama uygulamaları için optimum bir temel sağlar.
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Özel veya sarmal |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitir. | Taş, Parlak, Altın Laklı |
Konserve sebze, meyve, et, askeri rasyonlar ve acil gıda rezervleri de dahil olmak üzere çeşitli gıda ambalajları için idealdir.
- Rekabetçi fiyatlarla en kaliteli ürünler
- Satış sonrası güvenilir hizmetle ilgili geniş deneyim
- Her üretim aşamasında sıkı kalite kontrolü
- Güvenli nakliyeyi sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişleri için hızlı dönüş (bir hafta içinde)
- İsteğe bağlı olarak özel örnekler
Ürün Özellikleri
DR8 TH550 Pas Direnci Elektrolitik Teneke Taş Parlak Yüzey 0.23mm Teneke Taş SPTE TFS Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı DR8 TH550 Pas Direnci Elektrolitik Teneke Taş Parlak Yüzey 0.23mm Teneke Taş SPTE TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel Yüzey Dönüşümü Parlak, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.