DR8 TH550 Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηρά Ανθεκτική στη Σκουριά Γυαλιστερή Επιφάνεια 0.23mm Λευκοσιδηρά SPTE TFS
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Product Name:: | DR8 TH550 Rust Resistance Electrolytic Tin Plate Bright Surface 0.23mm Tinplate SPTE TFS | Tin Coating:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, Etc. Or Customerized |
|---|---|---|---|
| Surface Finish:: | Bright,Stone,Matte, Sliver, Rough Stone | Use:: | Food Can, Meat Can, Tomato Can, Aerosol Can, Dairy Can Etc |
| Width:: | 600-1010mm,853mm, 858mm, 948mm, Customized | Package:: | Rust-proof Paper+metal Cover+metal Angles+straps+pallet Or Customized |
| Thickness:: | 0.16mm-0.45mm | Hardness:: | T49, T53, T57,T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Επισημαίνω |
ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο φωτεινή,Ελικολυπτικό χάλυβα,Πλακέτα από φωτεινό χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | DR8 TH550 Αντίσταση στη σκουριά Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου φωτεινή επιφάνεια 0,23 mm Κασσίτερος SPTE TFS |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. Ή προσαρμοσμένα |
| Τελεία επιφάνειας | Φωτεινή, πέτρα, ματ, ασημένια, σκληρή πέτρα |
| Χρήση | Κονσέρβες τροφίμων, Κονσέρβες κρέατος, Κονσέρβες ντομάτας, Κονσέρβες αερολύματος, Κονσέρβες γαλακτοκομικών κλπ. |
| Διάμετρο | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Αδιάβροχο χαρτί + μεταλλικό κάλυμμα + μεταλλικές γωνίες + ιμάντες + παλέτα ή προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 0.16mm-0.45mm |
| Σκληρότητα | Τ49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
Η ανθεκτική σε αλκαλία πλάκα από τσιμέντο (SPTE) είναι ηλεκτρολυτική πλάκα από τσιμέντο ειδικά σχεδιασμένη για συσκευασίες τροφίμων.Κατασκευασμένο με υψηλής ποιότητας υποστρώμα από χαμηλού άνθρακα χάλυβα με ομοιόμορφη επίστρωση από κασσίτερο που εφαρμόζεται μέσω ηλεκτρολυτικής διαδικασίας, ή οργανική επικάλυψη για τον τύπο TFS, εξασφαλίζοντας ανώτερη απόδοση για τις ανάγκες συσκευασίας.
- Αντίσταση στη διάβρωση:Εξαιρετική αντοχή σε αλκαλικά προστατεύει από τη διάβρωση των τροφίμων.την πρόληψη της σκουριάς και τη διασφάλιση της ακεραιότητας της συσκευασίας κατά την αποθήκευση και τη μεταφορά.
- Υγιεινή και ασφάλεια:Συμμορφώνεται με τα πρότυπα υγιεινής των τροφίμων.
- Απόδοση επεξεργασίας:Η εξαιρετική ευελιξία και αντοχή επιτρέπει εύκολες εργασίες σφράγισης, τέντωσης και κάμψης για τη δημιουργία διαφόρων μορφών δοχείων.
- Ποιότητα επιφάνειας:Η ομαλή, επίπεδη επιφάνεια με καλή λάμψη παρέχει βέλτιστη βάση για εφαρμογές εκτύπωσης και επικάλυψης.
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Προσαρμοσμένα ή σε κυλίνδρους |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφιδωμένη |
Ιδανικό για διάφορες συσκευασίες τροφίμων, συμπεριλαμβανομένων των κονσερβοποιημένων λαχανικών, φρούτων, κρέατος, στρατιωτικές μερίδες και αποθέματα τροφίμων έκτακτης ανάγκης.
- Προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές
- Μεγάλη εμπειρία με αξιόπιστη υπηρεσία μετά την πώληση
- Σκληρός έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν την ασφαλή μεταφορά
- Γρήγορη ανταπόκριση για τις δοκιμαστικές παραγγελίες (μέσα σε μία εβδομάδα)
- Δείγματα προσαρμοσμένα σε παραγγελία
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
DR8 TH550 Αντίσταση στη σκουριά Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου φωτεινή επιφάνεια 0,23 mm Κασσίτερος SPTE TFS Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος DR8 TH550 Αντίσταση στη σκουριά Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου φωτεινή επιφάνεια 0,23 mm Κασσίτερος SPTE TFS Επιχρίσεις από κασσί...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.