DR8 TH550 مقاومت زنگ زدگی صفحه قلع الکترولیتی سطح روشن 0.23 میلی متر TINPLATE SPTE TFS
جزئیات محصول
| Product Name:: | DR8 TH550 Rust Resistance Electrolytic Tin Plate Bright Surface 0.23mm Tinplate SPTE TFS | Tin Coating:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, Etc. Or Customerized |
|---|---|---|---|
| Surface Finish:: | Bright,Stone,Matte, Sliver, Rough Stone | Use:: | Food Can, Meat Can, Tomato Can, Aerosol Can, Dairy Can Etc |
| Width:: | 600-1010mm,853mm, 858mm, 948mm, Customized | Package:: | Rust-proof Paper+metal Cover+metal Angles+straps+pallet Or Customized |
| Thickness:: | 0.16mm-0.45mm | Hardness:: | T49, T53, T57,T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| برجسته کردن |
صفحه قلع الکترولیتی روشن,فلز استیل الکترولیتی,فلز استیل درخشان,electrolytic steel tinplate,bright steel tinplate |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | DR8 TH550 مقاومت در برابر زنگ فلز الکترولیتی سطح روشن 0.23mm فلز فلز SPTE TFS |
| پوشش قلع | 1.1/1.1،2.0/2.0، 2.8/2.8، 5.6/5.6، و غیره یا سفارشی |
| پوشش سطح | روشن، سنگ، مات، نقره، سنگ خشن |
| استفاده | قوطی های غذایی، قوطی های گوشت، قوطی های گوجه فرنگی، قوطی های اسپری، قوطی های لبنی و غیره |
| عرض | 600-1010mm، 853mm، 858mm، 948mm، سفارشی |
| بسته بندی | کاغذ ضد زنگ + پوشش فلزی + زاویه فلزی + بند + پالت یا سفارشی |
| ضخامت | 0.16mm-0.45mm |
| سختی | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
SPTE (سطح فولاد مدفون) TFS (سطح فولاد بدون قلع) سطح قلع مقاوم یک سطح قلع الکترولیتی است که به ویژه برای کاربردهای بسته بندی مواد غذایی طراحی شده است.تولید شده با استفاده از زیربنای فولادی با کیفیت بالا با کربن کم با پوشش یکنواخت قلع که از طریق فرآیند الکترولیتی اعمال می شود، یا پوشش ارگانیک برای نوع TFS، اطمینان از عملکرد برتر برای نیازهای بسته بندی.
- مقاومت در برابر خوردگی:مقاومت عالی در برابر قلیات از فرسایش مواد غذایی محافظت می کند. پوشش قلع / ارگانیک مانع موثر در برابر هوا و رطوبت را تشکیل می دهد.جلوگیری از زنگ و اطمینان از یکپارچگی بسته بندی در طول ذخیره سازی و حمل و نقل.
- بهداشت و ایمنی:با استانداردهای بهداشت مواد غذایی مطابقت دارد. پوشش های غیر سمی اطمینان می دهد که هیچ ماده مضر به مواد غذایی منتقل نمی شود.
- عملکرد پردازش:انعطاف پذیری و سختی عالی اجازه می دهد تا عملیات چاپ، کشش و خم کردن برای ایجاد اشکال مختلف ظروف آسان باشد.
- کیفیت سطح:سطح صاف و صاف با درخشش خوب، پایه ای مطلوب برای چاپ و پوشش می دهد.
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | سفارشی یا طناب |
| سختی | T1، T2، T25, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| پوشش قلع | 2.۰/۲0، 2.2/2.2، 2.8/2.8، 5.6/5.6 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| مواد | MR، SPCC |
| تمومش کن | سنگ، درخشان، طلا |
ایده آل برای بسته بندی مواد غذایی مختلف از جمله سبزیجات کنسرو شده، میوه ها، گوشت ها، وعده های غذایی نظامی و ذخایر اضطراری مواد غذایی. همچنین در بسته بندی هدیه غذایی و ظروف شیمیایی استفاده می شود.
- محصولات با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی
- تجربه گسترده ای با خدمات پس از فروش قابل اعتماد
- کنترل کیفیت سختگیرانه در هر مرحله تولید
- تیم های بسته بندی حرفه ای که حمل و نقل ایمن را تضمین می کنند
- پاسخ سریع برای سفارشات آزمایشی (در عرض یک هفته)
- نمونه های سفارشی در صورت درخواست در دسترس است
نکات برجسته محصول
DR8 TH550 مقاومت در برابر زنگ فلز الکترولیتی سطح روشن 0.23mm فلز فلز SPTE TFS مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول DR8 TH550 مقاومت در برابر زنگ فلز الکترولیتی سطح روشن 0.23mm فلز فلز SPTE TFS پوشش قلع 1.1/1.1،2.0/2.0، 2.8/2.8، 5.6/5.6، و غیره یا سفارشی پوشش سطح روشن، سنگ، مات، نقره، سنگ خشن استفاده قو...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.