Litografik baskı için elektrolitik kalay plaka levha kare şeker teneke kutusu anti pas
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Litografik baskı için elektrolitik kalay plaka levha kare şeker teneke kutusu anti pas | Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, vb. veya müşteriye özel |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş | Kullanmak:: | yemek kutusu, et kutusu, domates kutusu, aerosol kutusu, süt kutusu vb. |
| Genişlik:: | 600-1010mm,853mm, 858mm, 948mm, özelleştirilmiş | Paket:: | dumanlı ahşap palet veya özelleştirilmiş demir koruma |
| Kalınlık:: | 0,16 mm-0,45 mm | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
elektrolitik çelik teneke plaka,t1 çelik teneke,t1 elektrolitik teneke |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Litografik Baskı İçin Elektrolitik Kalaylı Sac Levha Kare Şeker Kutusu Paslanmaz |
| Kalay Kaplama | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Veya Özelleştirilmiş |
| Yüzey İşlemi | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Kullanım Alanları | Gıda Kutusu, Et Kutusu, Domates Kutusu, Aerosol Kutusu, Süt Ürünleri Kutusu vb. |
| Genişlik | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Özelleştirilmiş |
| Paket | Fümigasyonlu Ahşap Paletli Demir Koruma Veya Özelleştirilmiş |
| Kalınlık | 0.16mm-0.45mm |
| Sertlik | T1-T5, DR9, DR8 |
Teneke, mükemmel özellikler sunarak ihracat ürünleri için idealdir. Teneke malzemelerin yaklaşık %70'i, bira kutuları ve gıda kapları dahil olmak üzere gıda ve içecek ambalajları için kullanılır. Ayrıca kimyasal, ilaç, elektromekanik ve donanım endüstrileri için yaygın bir ambalaj malzemesi olarak hizmet vermektedir.
- Küresel Pazar Talebi: Artan uluslararası ticaret, özellikle Çin, Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya'daki zanaat bira endüstrilerinde dünya çapında teneke ambalaj talebini artırmıştır.
- Üstün Koruma: Tenekenin dayanıklılığı, gıda, kozmetik ve diğer hassas ürünler için ideal olan mükemmel nem direnci, oksidasyon koruması ve sızdırmazlık özellikleri sağlar.
- Çevre Dostu: Sürdürülebilir ambalaj çözümleri için uluslararası çevre standartlarını karşılayan, %75'i aşan küresel geri dönüşüm oranlarıyla %100 geri dönüştürülebilir.
| Parametre | Özellikler |
|---|---|
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri ihtiyacına göre veya rulo |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Kalay Kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Kalay Kaplama Ağırlığı | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Yüzey | Taş, Parlak, Altın Laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, gıda kutuları, çay kutuları ve diğer kaplar |
| Ambalaj | Standart ihracat paketi |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Mükemmel satış sonrası hizmet ile kapsamlı deneyim
- Her üretim aşamasında kalite kontrol
- Güvenli teslimatı sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Bir hafta içinde tamamlanan deneme siparişleri
- Talep üzerine özel numuneler mevcuttur
Ürün Özellikleri
Litografik Baskı İçin Elektrolitik Kalaylı Sac Levha Kare Şeker Kutusu Paslanmaz Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Litografik Baskı İçin Elektrolitik Kalaylı Sac Levha Kare Şeker Kutusu Paslanmaz Kalay Kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Veya Özelleştirilmiş Yüzey İşlemi Parlak, Taş, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.