Ηλεκτρολυτική λαμαρίνα λευκοσιδήρου για λιθογραφική εκτύπωση Τετράγωνο κουτί καραμέλας από λευκοσίδηρο Αντισκωριακό
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ηλεκτρολυτική λαμαρίνα λευκοσιδήρου για λιθογραφική εκτύπωση Τετράγωνο κουτί καραμέλας από λευκοσίδη | Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα | Χρήση:: | κουτί φαγητού, κονσέρβα κρέατος, κονσέρβα ντομάτας, κουτί αεροζόλ, κουτί γαλακτοκομικών κ.λπ |
| Πλάτος:: | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, προσαρμοσμένο | Συσκευή:: | σιδερένιο προστατευτικό με ατμισμένη ξύλινη παλέτα ή σύμφωνα με τις ανάγκες σας |
| Δάχος:: | 0.16mm0.45mm | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Ελικολυπτικό χάλυβα,t1 χαλυβουργία χάλυβα,t1 ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο για λιθογραφική εκτύπωση |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. Ή προσαρμοσμένα |
| Τελεία επιφάνειας | Φωτεινή, πέτρα, ματ, ασημένια, σκληρή πέτρα |
| Χρήση | Κονσέρβες τροφίμων, Κονσέρβες κρέατος, Κονσέρβες ντομάτας, Κονσέρβες αερολύματος, Κονσέρβες γαλακτοκομικών κλπ. |
| Διάμετρο | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Σιδερένιο φύλακα με φούσκωμα ξύλινη παλέτα ή όπως έχει προσαρμοστεί |
| Δάχος | 0.16mm-0.45mm |
| Σκληρότητα | Τ1-Τ5, DR9, DR8 |
Το κασσίτερο έχει εξαιρετικές ιδιότητες, καθιστώντας το ιδανικό για τα εξαγωγικά προϊόντα.Επίσης χρησιμεύει ως κοινό υλικό συσκευασίας για χημικά, φαρμακευτική, ηλεκτρομηχανική και υλικοτεχνική βιομηχανία.
- Η παγκόσμια ζήτηση της αγοράς:Το αυξανόμενο διεθνές εμπόριο έχει αυξήσει τη ζήτηση για συσκευασίες από κασσίτερο σε όλο τον κόσμο, ιδιαίτερα στις βιομηχανίες βιοτεχνικής μπύρας σε όλη την Κίνα, τις Ηνωμένες Πολιτείες και τη Γερμανία.
- Ανώτερη προστασία:Η ανθεκτικότητα της τσιμεντέλης παρέχει εξαιρετική αντοχή στην υγρασία, προστασία από οξείδωση και σφραγιστικές ιδιότητες, ιδανικές για τρόφιμα, καλλυντικά και άλλα ευαίσθητα προϊόντα.
- Περιβαλλοντικά φιλικό:100% ανακυκλώσιμες με παγκόσμιο ποσοστό ανακύκλωσης που υπερβαίνει το 75%, σύμφωνα με τα διεθνή περιβαλλοντικά πρότυπα για βιώσιμες λύσεις συσκευασίας.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη ή την περιστροφή |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφιδωμένη |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και άλλα δοχεία |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν την ασφαλή παράδοση
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα προσαρμοσμένα σε παραγγελία
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο για λιθογραφική εκτύπωση Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο για λιθογραφική εκτύπωση Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. Ή προσαρμοσμένα Τελεία επιφάνειας Φωτεινή, πέτρα, ματ, α...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.