Elektrolytisch vertind plaatstaal voor lithografisch drukken Vierkante snoeptinbox Anti-roest
Productdetails
| Productnaam:: | Elektrolytisch vertind plaatstaal voor lithografisch drukken Vierkante snoeptinbox Anti-roest | Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen | Gebruik:: | voedselblik, vleesblik, tomatenblik, spuitbus, zuivelblik enz |
| Breedte:: | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, aangepast | Verpakking:: | ijzeren bewaker met rokende houten pallet of als aangepast |
| Dikte:: | 0.16mm0.45mm | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
elektrolytisch vertind staal,t1 stalen tinplate,t1 elektrolytische tinplaat |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Elektrolytische tinplaat voor lithografisch drukwerk Vierkante Candy Tin Box Roestvrij |
| Zinnenkleding | 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. |
| Oppervlakte afwerking | Helder, steen, mat, zilver, ruw steen |
| Gebruik | Voedselblik, vleesblik, tomatenblik, aërosolblik, zuivelblik, enz. |
| Breedte | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, aangepast |
| Pakket | IJzeren beveiliging met rookgevende houten pallet of op maat |
| Dikte | 0.16mm-0.45mm |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
Met het oog op de ontwikkeling van de Europese markt is het van belang dat de Europese consument zich bewust wordt van de noodzaak van een duurzame en duurzame ontwikkeling van de industrie.Het dient ook als gemeenschappelijk verpakkingsmateriaal voor chemische, farmaceutische, elektromechanische en hardware-industrie.
- Wereldmarktvraag:Door de groeiende internationale handel is de vraag naar tinplateverpakkingen wereldwijd toegenomen, met name in de ambachtelijke bierindustrie in China, de Verenigde Staten en Duitsland.
- Superieure bescherming:De duurzaamheid van tinplate zorgt voor een uitstekende vochtbestendigheid, oxidatiebescherming en afdichting, ideaal voor voedsel, cosmetica en andere gevoelige producten.
- milieuvriendelijk:100% recyclebaar met een wereldwijd recyclingpercentage van meer dan 75% en voldoet aan de internationale milieunormen voor duurzame verpakkingsoplossingen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | Als per klant vereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Zinnenkleding | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2,8/2.8, 5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere verpakkingen |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Ruime ervaring met uitstekende service na verkoop
- Kwaliteitscontrole in elke productiefase
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor veilige levering
- Proefbevelen binnen een week voltooid
- Op aanvraag beschikbaar
Producthoogtepunten
Elektrolytische tinplaat voor lithografisch drukwerk Vierkante Candy Tin Box Roestvrij Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Elektrolytische tinplaat voor lithografisch drukwerk Vierkante Candy Tin Box Roestvrij Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.