EN AISI Parlak Elektrolitik Teneke Plağı 200mm İçecek Donanması Sonları Teneke Kaplı Çelik Yaprak
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | İçecek için parlak elektrolitik kalay | Malzeme:: | SPCC, BAY |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Şekil:: | Kare, Dikdörtgen şekli |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
EN Parlak elektrolitik teneke plaka,AISI Elektrolitik Teneke Plağı 200 mm,İçecek Donanması |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | İçecek için parlak elektrolitik kalay |
| Malzeme | SPCC, MR |
| Yüzey kaplaması | B (parlak), r (taş), s (gümüş) |
| Kullanmak | Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutular |
| Kalınlık | 0.15-0.50mm |
| Şekil | Kare, dikdörtgen |
| Standart | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Sertlik | T1-T5, DR9, DR8 |
- Korozyon direnci:Kalay tabakası, altta yatan çeliği pas ve kimyasal reaksiyonlardan korur.
- Güç ve Oluşturabilirlik:Yapısal bütünlüğü kaybetmeden çeşitli kaplarda şekillendirilebilir.
- Bariyer Koruması:Oksijen ve nemin yiyecek ve içecekleri bozmasını önler.
- Geri Dönüştürülebilirlik:Sürdürülebilirlik çabalarını destekleyerek kaliteyi kaybetmeden% 100 geri dönüştürülebilir.
- Estetik çekicilik:Parlak yüzey, yüksek kaliteli baskı ve markalaşmaya izin verir.
| Parametre | Spesifikasyon |
|---|---|
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Özel veya bobin |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| Sona ermek | Taş, parlak, altın lake |
| Başvuru | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer metal ambalajlar |
- Asal kalite ve makul fiyat
- Mükemmel satış sonrası hizmet ile geniş deneyim
- Ürün kalitesini sağlamak için kalite kontrolüne göre kontrol edilen her işlem
- Güvenli ulaşım sağlamak için profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişleri bir hafta içinde tamamlandı
- Talep üzerine örnekler mevcuttur
Ürün Özellikleri
İçecek için parlak elektrolitik kalay Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı İçecek için parlak elektrolitik kalay Malzeme SPCC, MR Yüzey kaplaması B (parlak), r (taş), s (gümüş) Kullanmak Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutular Kalınlık 0.15-0.50mm Şekil Kare, dikdörtgen ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.