EN Blacha elektrolytycznie ocynowana błyszcząca AISI 200mm Denka do puszek na napoje Blacha stalowa powlekana cyną
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Błyszcząca elektrolityczna blaszka do napoju może kończyć się | Materiał:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Używać:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | Kształt:: | Kwadratowy, prostokątny kształt |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
EN Blacha elektrolytycznie ocynowana błyszcząca,AISI Blacha elektrolytycznie ocynowana 200mm,Płytka stalowa powlekana cynową puszką na napoje |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Błyskotliwa tabliczka elektrolityczna do końcówek puszek na napoje |
| Materiał | SPCC, MR |
| Wykończenie powierzchni | B (Bright), R (Stone), S (Silver) |
| Użycie | Metalowe opakowania, puszki spożywcze, malowane puszki, puszki z puszki |
| Gęstość | 00,15-0,50 mm |
| Kształt | Kwadrat, prostokąt |
| Standardowy | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Twardość | T1-T5, DR9, DR8 |
- Odporność na korozję:Warstwa cyny chroni podłoże stali przed rdzą i reakcjami chemicznymi.
- Wytrzymałość i możliwość formowania:Można je formować w różne pojemniki bez utraty integralności strukturalnej.
- Ochrona barierowa:Zabrania tlenowi i wilgoci zepsucia żywności i napojów.
- Możliwość recyklingu:100% podlegać recyklingowi bez utraty jakości, wspierając działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.
- Odwołanie estetyczne:Błyskotliwa powierzchnia umożliwia wysokiej jakości drukowanie i znakowanie.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Gęstość | 0.12mm-0.55mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Wyroby na zamówienie lub zwojowe |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Powierzchnia | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cyny | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Skończ. | Kamień, jasny, złoty lakierowany |
| Zastosowanie | Pudełka chemiczne, puszki spożywcze, puszki herbatne i inne opakowania metalowe |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenie z doskonałą obsługą posprzedażną
- Każdy proces sprawdzany przez kontrolę jakości w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczny transport
- Rozkazy próbne zakończone w ciągu tygodnia
- Próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
Błyskotliwa tabliczka elektrolityczna do końcówek puszek na napoje Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Błyskotliwa tabliczka elektrolityczna do końcówek puszek na napoje Materiał SPCC, MR Wykończenie powierzchni B (Bright), R (Stone), S (Silver) Użycie Metalowe opakowania, puszki ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.