Elektronik parçalar için elektrolitik galvanizli teneke plaka T3 tencere
Product Details
| Ürün Adı:: | Kimyasal Davullar İçin MR Tipi Tin Plate Bobini 600-1050mm genişlik | Malzeme:: | SPCC, BAY |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kullanmak:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Rengi:: | altın, Düz |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
elektrolitik çelik teneke plaka,T3 Çelik teneke levha,t3 elektrolitik teneke plaka |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | Kimyasal Variller İçin MR Tipi Teneke Rulo 600-1050mm Genişlik |
|---|---|
| Malzeme: | SPCC,MR |
| Yüzey İşlemi: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) |
| Kullanım Alanları: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, Boyalı Kutular, Teneke Kutu Teneke Kutu |
| Kalınlık: | 0.15-0.50mm |
| Renk: | Altın, Düz |
| Standart: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Sertlik: | T1-T5,DR9,DR8 |
Elektronik Parçalar İçin Elektrolitik Galvanizli Teneke T3 Temper
Teneke, erimiş metalde daldırılarak veya elektrolitik biriktirme yoluyla uygulanan bir kalay kaplamaya sahip ince çelik sac; neredeyse tüm teneke artık bu son işlemle üretilmektedir. Bu işlemle yapılan teneke, merkezi çekirdeğin şerit çelik olduğu bir sandviçtir.
Geri Dönüştürülebilir: Demir kutunun kendisi, diğer ambalaj malzemelerinin sahip olmadığı bir özelliğe sahiptir - mıknatıslar tarafından emilebilir, böylece demir kutu, manyetik ayırıcı tarafından manyetik kuvvetle atıklardan ayrılabilir, bu özellik kullanılarak atıktaki demir kutunun %80'inin geri dönüşüm etkisi kolayca elde edilebilir. Çevre koruma kapağının icadı sadece demir kutuların kullanımını daha güvenli ve sağlıklı hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda çöp miktarını da etkili bir şekilde azaltıyor ve geri dönüşüm işlemleri için doğrudan ve belirgin faydalar sağlıyor.
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri gereksinimine veya rulo olarak |
| Sertlik | T1,T2,T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Kalay kaplama | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Kalay Kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitiş | Taş, Parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, gıda kutuları, çay kutuları ve diğer kutular |
| Ambalaj | Standart ihracat paketi |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Her ürünün kalitesini garanti eden sorumlu QC tarafından her işlem kontrol edilecektir
- Her ambalajı güvenli tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişi bir hafta içinde yapılabilir
- Numuneler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Product Highlights
Elektronik Parçalar İçin Elektrolitik Galvanizli Teneke T3 Temper Ürün Özellikleri Ürün Adı: Kimyasal Variller İçin MR Tipi Teneke Rulo 600-1050mm Genişlik Malzeme: SPCC,MR Yüzey İşlemi: B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) Kullanım Alanları: Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, Boyalı Kutular, Teneke Kutu Teneke ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı 0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Malzeme MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel Yüzey Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Kalınlığı 0.15-0...
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Malzeme MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. Veya özelleştirilmiş Başvuru Domates salçası kutuları, meyve kutuları...
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18 mm - 0.8 mm Konserve için kaplamamış çelik teneke plaka
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel Yüzey Dönüşümü B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kullanımı Metal ...
0.2mm - 0.8mm Elektrolitik Teneke Plağı Aerosol Kutuları İçin Elektrolitik Teneke Ön Kaplama Çelik
Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Malzeme SPCC, MR Yüzey kaplaması B (parlak) R (taş) s (gümüş) Kullanmak Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu Kalınlık 0...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.