Elektrolityczny galwanizowany żeliwa T3 temperator do części elektronicznych
Product Details
| Nazwa produktu:: | Cewka typu mr typu typu linplate 600-1050 mm szerokość dla bębnów chemicznych | Materiał:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Używać:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | Kolor:: | złoty, zwykły |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
elektrolityczna blacha stalowa ocynowana,T3 Stalowe blachy,t3 elektrolityczna blacha cynowa |
||
Opis produktu
| Nazwa produktu: | Blacha stalowa typu MR w rolkach o szerokości 600-1050mm do bębnów chemicznych |
|---|---|
| Materiał: | SPCC, MR |
| Wykończenie powierzchni: | B (Jasne) R (Kamień) S (Srebrne) |
| Zastosowanie: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszki metalowe |
| Grubość: | 0,15-0,50 mm |
| Kolor: | Złoty, Gładki |
| Standard: | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Twardość: | T1-T5, DR9, DR8 |
Ocynkowana blacha stalowa elektrolityczna T3 Temper do części elektronicznych
Blacha stalowa, cienka blacha stalowa z powłoką cynową nakładaną przez zanurzenie w stopionym metalu lub przez osadzanie elektrolityczne; prawie cała blacha stalowa jest teraz produkowana w tym drugim procesie. Blacha stalowa wykonana w tym procesie jest zasadniczo kanapką, w której centralnym rdzeniem jest stal w taśmach.
Recykling: Sama puszka żelazna ma cechę, której nie mają inne materiały opakowaniowe - może być adsorbowana przez magnesy, dzięki czemu puszkę żelazną można oddzielić od odpadów za pomocą siły magnetycznej przez separator magnetyczny, używając tej cechy można łatwo osiągnąć efekt recyklingu 80% puszki żelaznej w odpadach. Wynalezienie ekologicznej pokrywy nie tylko sprawia, że używanie puszek żelaznych jest bezpieczniejsze i zdrowsze, ale także skutecznie zmniejsza ilość śmieci i ma bezpośrednie i oczywiste korzyści dla operacji recyklingu.
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
|---|---|
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta lub w rolce |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Powłoka cynowa | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cynowej | 1,1 g/m2-8,4 g/m2 |
| Standard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Wykończenie | Kamień, Jasne, lakierowane na złoto |
| Zastosowanie | Puszki chemiczne, puszki na żywność, puszki na herbatę i wszelkie inne puszki |
| Pakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie, doskonałe doświadczenie w obsłudze posprzedażnej
- Każdy proces będzie sprawdzany przez odpowiedzialną kontrolę jakości, co zapewnia jakość każdego produktu
- Profesjonalne zespoły pakujące, które zapewniają bezpieczeństwo każdego opakowania
- Zamówienie próbne może być zrealizowane w ciągu tygodnia
- Próbki mogą być dostarczone zgodnie z Państwa wymaganiami
Product Highlights
Ocynkowana blacha stalowa elektrolityczna T3 Temper do części elektronicznych Specyfikacje produktu Nazwa produktu: Blacha stalowa typu MR w rolkach o szerokości 600-1050mm do bębnów chemicznych Materiał: SPCC, MR Wykończenie powierzchni: B (Jasne) R (Kamień) S (Srebrne) Zastosowanie: Opakowania ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0,5 mm stalowa habitowa produkta spożywcza może materiał Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu 0,5 mm stalowa habitowa produkta spożywcza może materiał Tworzywo MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Linowa powłoka 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowany Powierzchnia Jasny, kamień, ...
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Produkcja puszek na napoje ze stali antyrostnej Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Produkcja puszek na napoje ze stali antyrostnej Materiał MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Powierzchnia 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. lub na zamówienie Zastosowanie Pudełka z pasty pomidorowej, puszki ...
Płytka z cyny elektrolitycznej klasy spożywczej 0,18 mm - 0,8 mm dla puszek
Elektrolityczna płyta cynowa klasy spożywczej 0,18 mm-0,8 mm dla puszek Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Elektrolityczna płyta cynowa klasy spożywczej 0,18 mm-0,8 mm dla puszek Linowa powłoka 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowane Wykończenie powierzchni B (jasny...
0.2 mm do 0,8 mm Elektrolityczna płytka cynowa Elektrolityczna stalowa precynowa dla puszek aerozołowych
0,2 mm-0,8 mm elektrolityczna płyta cynowa dla puszek aerozolowych Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu 0,2 mm-0,8 mm elektrolityczna płyta cynowa dla puszek aerozolowych Tworzywo Spcc, Mr. Wykończenie powierzchni B (jasny) r (kamień) s (srebrny) Używać Metalowe opakowanie, puszki z ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.