Elektrolytisch verzinkt blik T3 Temper voor elektronische onderdelen
Product Details
| Productnaam:: | MR-type Tinplate spoel 600-1050 mm Breedte voor chemische trommels | Materiaal:: | SPCC, MR |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Gebruik:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Kleur:: | goud, gewoon |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
elektrolytisch vertind staal,T3 staalplaat,t3 elektrolytisch vertind staal |
||
Productomschrijving
| Productnaam: | MR-type Tinplate spoel 600-1050 mm Breedte voor chemische trommels |
|---|---|
| Materiaal: | SPCC, MR |
| Oppervlakte afwerking: | B (helder) R (steen) S (zilver) |
| Gebruik: | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Dikte: | 0.15-0.50 mm |
| Kleur: | Goud, plain |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Hardheid: | T1-T5,DR9,DR8 |
Elektrolytisch gegalvaniseerd tinplate T3 temperer voor elektronische onderdelen
Tinplate, dun staalplaat met een tincoating die wordt aangebracht door onderdompeling in gesmolten metaal of door elektrolytische afzetting; bijna alle tinplate wordt nu geproduceerd door dit laatste proces.Met deze methode is de blikplaat in wezen een sandwich met een centrale kern van staalstrook.
Recyclebaar: het ijzerblik zelf heeft een eigenschap die andere verpakkingsmaterialen niet hebben - het kan door magneten worden geadsorbeerd,zodat het ijzer kan kan worden gescheiden van het afval door magnetische kracht door magnetische scheider, kan met behulp van deze eigenschap gemakkelijk het effect bereiken dat 80% van het ijzerblik in afval wordt gerecycled.De uitvinding van de dekking voor milieubescherming maakt het gebruik van ijzeren blikken niet alleen veiliger en gezonder, maar vermindert ook effectief de hoeveelheid afval en heeft directe en duidelijke voordelen voor recyclingprocessen.
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
|---|---|
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere blikken |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC die de kwaliteit van elk product verzekert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Een proefbevel kan binnen een week worden gedaan.
- Monsters kunnen worden geleverd als uw vereisten
Product Highlights
Elektrolytisch gegalvaniseerd tinplate T3 temperer voor elektronische onderdelen Productspecificaties Productnaam: MR-type Tinplate spoel 600-1050 mm Breedte voor chemische trommels Materiaal: SPCC, MR Oppervlakte afwerking: B (helder) R (steen) S (zilver) Gebruik: Metalen verpakkingen, voedselblikj...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe ...
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Sollicitatie Tomatenpuree blikken, fruitblikken, ...
Voedingsmiddelenkwaliteit Elektrolytische tinplaat 0,18 mm - 0,8 mm Voor blikken Niet-gecoate staal tinplaat
Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver...
0.2 mm tot 0,8 mm Elektrolytische tinplaat Elektrolytisch voor tin geplatte staal voor aerosolblikken
0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Materiaal SPCC, MR Oppervlakte -afwerking B (Bright) R (Stone) S (zilver) Gebruik Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.