Z40 Z80 Z100 Galvanizli Çelik Rulo ASTM Dx51d Ppgi Renkli Kaplamalı Sac
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | ASTM DX51D Sıcak Dip Galvanizli Karbon Çelik Bobini Z40 Z80 Z100 Z120 Z180 | Genişlik:: | 50mm -1010mm'nin üzerinde (Tolerans -0/+3 mm) |
|---|---|---|---|
| Kalınlık:: | 0.12-6.00mm veya müşterinin ihtiyacına göre | Kaplama türü:: | Sıcak daldırılmış galvanizli çelik (HDGI) |
| Çinko kaplama:: | 30-275 gr/m2 | Yüzey Yapısı:: | Normal Pul Kaplama(NS), Minimize Edilmiş Pul Kaplama(MS), Pulsuz(FS) |
| Paket: | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac, dış paketleme, yan koruma p | İhracat pazarı: | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, vb. |
| Vurgulamak |
z100 galvanizli çelik rulo,Galvanizli Çelik Bobin ASTM,z40 spcc çelik rulo |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı: | ASTM Dx51d Sıcak Daldırma Galvanizli Karbon Çelik Rulo Z40 Z80 Z100 Z120 Z180 |
| Genişlik: | 50mm-1010mm Üzeri (tolerans -0/+3 Mm) |
| Kalınlık: | 0.12-6.00mm veya müşterinin gereksinimleri |
| Kaplama Türü: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik (HDGI) |
| Çinko Kaplama: | 30-275g/m2 |
| Yüzey Yapısı: | Normal pul kaplama (NS), minimize edilmiş pul kaplama (MS), pulsuz (FS) |
| Paket: | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac dış ambalaj, yan koruma plakası, daha sonra yedi çelik şerit ile sarılır veya müşterinin gereksinimlerine göre |
| İhracat pazarı: | Avrupa, Afrika, Orta Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Amerika, Kuzey Amerika, vb. |
Galvanizli rulo, yüzeyinin bir çinko tabakasına yapışmasını sağlamak için erimiş çinko banyosuna batırılan ince bir çelik sac. Şu anda, esas olarak sürekli galvanizleme işlemi ile üretilmektedir, yani haddelenmiş çelik levha, galvanizli çelik levha yapmak için erimiş çinko banyosuna sürekli olarak batırılır; Alaşımlı galvanizli çelik sac. Bu tür çelik levha da sıcak daldırma yöntemiyle yapılır, ancak tanktan çıktıktan hemen sonra yaklaşık 500 ℃'ye ısıtılır, böylece çinko ve demirden oluşan bir alaşım kaplama oluşturabilir. Bu galvanizli rulo iyi kaplama sıkılığına ve kaynaklanabilirliğe sahiptir.Soğuk Haddelenmiş Karbon Çelik Rulo sıcak haddelenmiş galvanizli rulolar ve soğuk haddelenmiş sıcak haddelenmiş galvanizli rulolar olarak ayrılabilir ve esas olarak inşaat, ev aletleri, otomobiller, konteynerler, nakliye ve ev endüstrilerinde kullanılır.
Özellikle çelik yapı inşaatı, otomobil üretimi, çelik depo imalatı ve diğer endüstrilerde. İnşaat endüstrisi ve hafif sanayinin talebi, galvanizli rulo için ana pazardır ve galvanizli sac talebinin yaklaşık %30'unu oluşturur.
| Ürün adı | Galvanizli çelik Rulo |
| Galvanizli çelik Rulo | ASTM, EN, JIS, GB |
| Sınıf | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340, SGC490, SGC570; SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80(550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQCR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550); veya Müşterinin Gereksinimi |
| Kalınlık | 0.10-2mm, gereksiniminize göre özelleştirilebilir |
| Genişlik | 600mm-1500mm, müşterinin gereksinimlerine göre |
| Teknik | Sıcak Daldırma Galvanizli rulo |
| Çinko Kaplama | 30-275g/m2 |
| Yüzey İşlemi | Pasivasyon, Yağlama, Lak mühürleme, Fosfatlama, İşlenmemiş |
| Yüzey | düzenli pul, misi pul, parlak |
| Rulo Ağırlığı | Rulo başına 2-15 metrik ton |
| Paket | Su geçirmez kağıt iç ambalaj, galvanizli çelik veya kaplamalı çelik sac dış ambalaj, yan koruma plakası, daha sonra yedi çelik şerit ile sarılır veya müşterinin gereksinimlerine göre |
| Uygulama | yapısal inşaat, çelik ızgara, aletler |
C:
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Her işlem, her ürünün kalitesini garanti eden sorumlu QC tarafından kontrol edilecektir
- Her ambalajı güvenli tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişi bir hafta içinde yapılabilir
- Numuneler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
Z40 Z80 Z100 Galvanizli Çelik Rulo ASTM Dx51d Ppgi Renkli Kaplamalı Sac Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı: ASTM Dx51d Sıcak Daldırma Galvanizli Karbon Çelik Rulo Z40 Z80 Z100 Z120 Z180 Genişlik: 50mm-1010mm Üzeri (tolerans -0/+3 Mm) Kalınlık: 0.12-6.00mm veya müşterinin gereksinimleri Kaplama ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.