Z40 Z80 Z100 Ζυθοποιημένη τροχιά από χάλυβα ASTM Dx51d Φύλλα επικαλυμμένα με χρώμα Ppgi
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | ASTM Dx51d Έλασμα από ανθρακούχο χάλυβα γαλβανισμένο εν θερμώ Z40 Z80 Z100 Z120 Z180 | Πλάτος:: | Πάνω από 50 mm-1010 mm (διαφορά -0/+3 mm) |
|---|---|---|---|
| Δάχος:: | 0.126.00mm, ή απαίτηση του πελάτη | Τύπος επίστρωσης:: | Χάλυβας θερμής έλξης (HDGI) |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | 30-275g/m2 | Δομή επιφάνειας:: | Κανονική επικάλυψη spangle (NS), ελαχιστοποιημένη επικάλυψη spangle (MS), χωρίς spangle (FS) |
| Πακέτο: | Το αδιάβροχο χαρτί είναι η εσωτερική συσκευασία, ο γαλβανισμένος χάλυβας ή το φύλλο χάλυβα με επίστρ | Αγορά εξαγωγής: | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κλπ. |
| Επισημαίνω |
z100 κυλίνδρος από γαλβανισμένο χάλυβα,Γαλβανισμένη σπείρα ASTM χάλυβα,ζ40 spcc ατσάλινη τροχιά |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ASTM Dx51d Hot DIP Galvanized Carbon Steel Coil Z40 Z80 Z100 Z120 Z180 |
| Πλάτος: | Πάνω από 50mm-1010mm (ανοχή -0/+3 Mm) |
| Πάχος: | 0.12-6.00mm, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τύπος Επίστρωσης: | Γαλβανισμένος Χάλυβας εν θερμώ (HDGI) |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου: | 30-275g/m2 |
| Δομή Επιφάνειας: | Κανονική επίστρωση spangle (NS), ελαχιστοποιημένη επίστρωση spangle (MS), χωρίς spangle (FS) |
| Συσκευασία: | Το αδιάβροχο χαρτί είναι εσωτερική συσκευασία, ο γαλβανισμένος χάλυβας ή το φύλλο χάλυβα με επίστρωση είναι εξωτερική συσκευασία, πλάκα προστασίας πλευρών, στη συνέχεια τυλιγμένο με επτά ζώνες χάλυβα ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Αγορά εξαγωγής: | Ευρώπη, Αφρική, Κεντρική Ασία, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Νότια Αμερική, Βόρεια Αμερική κ.λπ. |
Γαλβανισμένο πηνίο, ένα λεπτό φύλλο χάλυβα που βυθίζεται στο λουτρό τήγματος ψευδαργύρου για να κάνει την επιφάνειά του να προσκολλάται σε ένα στρώμα ψευδαργύρου. Επί του παρόντος, παράγεται κυρίως με συνεχή διαδικασία γαλβανισμού, δηλαδή, η κυλιόμενη χαλύβδινη πλάκα βυθίζεται συνεχώς στο λουτρό με λιωμένο ψευδάργυρο για να κατασκευαστεί γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα. Κράμα γαλβανισμένου χαλύβδινου φύλλου. Αυτό το είδος χαλύβδινης πλάκας κατασκευάζεται επίσης με τη μέθοδο θερμής εμβάπτισης, αλλά θερμαίνεται στους περίπου 500 ℃ αμέσως μετά την έξοδο από τη δεξαμενή, έτσι ώστε να μπορεί να σχηματίσει μια επίστρωση κράματος ψευδαργύρου και σιδήρου. Αυτό το γαλβανισμένο πηνίο έχει καλή στεγανότητα επίστρωσης και συγκολλησιμότητα.Πηνίο χάλυβα άνθρακα ψυχρής έλασης μπορεί να χωριστεί σε γαλβανισμένα πηνία θερμής έλασης και γαλβανισμένα πηνία θερμής έλασης ψυχρής έλασης, τα οποία χρησιμοποιούνται κυρίως σε κατασκευές, οικιακές συσκευές, αυτοκίνητα, δοχεία, μεταφορές και οικιακές βιομηχανίες.
Ειδικότερα, κατασκευή χαλύβδινων κατασκευών, κατασκευή αυτοκινήτων, κατασκευή χαλύβδινων αποθηκών και άλλες βιομηχανίες. Η ζήτηση της κατασκευαστικής βιομηχανίας και της ελαφριάς βιομηχανίας είναι η κύρια αγορά του γαλβανισμένου πηνίου, η οποία αντιπροσωπεύει περίπου το 30% της ζήτησης του γαλβανισμένου φύλλου.
| Όνομα προϊόντος | Γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα |
| Γαλβανισμένο πηνίο χάλυβα | ASTM, EN, JIS, GB |
| Βαθμός | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340, SGC490, SGC570; SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80(550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQCR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550); ή Απαίτηση του πελάτη |
| Πάχος | 0.10-2mm μπορεί να προσαρμοστεί ανάλογα με την απαίτησή σας |
| Πλάτος | 600mm-1500mm, σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |
| Τεχνική | Γαλβανισμένο πηνίο εν θερμώ |
| Επίστρωση ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Παθητικοποίηση, Λάδωμα, Σφράγιση με λάκα, Φωσφορίωση, Ακατέργαστο |
| Επιφάνεια | κανονικό spangle, misi spangle, λαμπερό |
| Βάρος πηνίου | 2-15 μετρικοί τόνοι ανά πηνίο |
| Συσκευασία | Το αδιάβροχο χαρτί είναι εσωτερική συσκευασία, ο γαλβανισμένος χάλυβας ή το φύλλο χάλυβα με επίστρωση είναι εξωτερική συσκευασία, πλάκα προστασίας πλευρών, στη συνέχεια τυλιγμένο με επτά ζώνες χάλυβα ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Εφαρμογή | κατασκευή δομών, χαλύβδινη σχάρα, εργαλεία |
A:
- Πρώτης ποιότητας και λογική τιμή
- Ευρείες εξαιρετικές εμπειρίες με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που διατηρούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δοκιμαστική παραγγελία μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα
- Δείγματα μπορούν να παρασχεθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Z40 Z80 Z100 Πηνίο Γαλβανισμένου Χάλυβα ASTM Dx51d Ppgi Colour Coated Sheet Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Όνομα Προϊόντος: ASTM Dx51d Hot DIP Galvanized Carbon Steel Coil Z40 Z80 Z100 Z120 Z180 Πλάτος: Πάνω από 50mm-1010mm (ανοχή -0/+3 Mm) Πάχος: 0.12-6.00mm, ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.