Z40 Z80 Z100 Walcowana ocieplona ASTM Dx51d Ppgi
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | ASTM DX51D GORĄCA GATWANE STALOWA CEWA STALOWA Z40 Z80 Z100 Z120 Z180 | Szerokość:: | Powyżej 50 mm -1010 mm (tolerancja -0/+3 mm) |
|---|---|---|---|
| Grubość:: | 0,12-6,00 mm lub wymagania klienta | Rodzaj powłoki:: | Stal galwanizowana na gorąco ((HDGI) |
| Cynkowanie:: | 30-275 g/m2 | Struktura powierzchni:: | Normalna powłoka Spangle (NS), Zminimalizowana powłoka Spangle (MS), Bez spangle (FS) |
| Pakiet: | Papier wodny to opakowanie wewnętrzne, stal ocynkowana lub powlekana arkusz stalowy to opakowanie ze | Rynek eksportowy: | Europa, Afryka, Azja Środkowa, Azja Południowo -Wschodnia, Bliski Wschód, Ameryka Południowa, Ameryk |
| Podkreślić |
z100 ocieplona ocieplona ocieplona ocieplona ocieplona ocieplona ocieplona ocieplona ocieplona,galvanized steel coil astm,z40 spcc steel coil |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu: | ASTM Dx51d Gorąco zanurzona galwanizowana cebula ze stali węglowej |
| Szerokość: | Powyżej 50 mm-1010 mm (tolerancja -0/+3 mm) |
| Gęstość: | 00,12-6,00 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Rodzaj powłoki: | Stal galwanizowana na gorąco ((HDGI) |
| Pozostałe: | 30-275 g/m2 |
| Struktura powierzchni: | Normalna powłoka szpongali ((NS), minimalizacja powłoki szpongali ((MS), wolna od szpongali ((FS) |
| Opakowanie: | Papier wodoodporny jest opakowanie wewnętrzne, ocynkowane stalowe lub powlekane blachy stalowe jest opakowanie zewnętrzne, blacha ochronna, a następnie owinięte przez siedem pasów stalowych, lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Rynek eksportowy: | Europa, Afryka, Azja Środkowa, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Ameryka Południowa, Ameryka Północna itp. |
Wlewy galwanizowane, cienka blacha stalowa, która jest zanurzona w stopionej kąpieli cynkowej, aby jej powierzchnia przylegała do warstwy cynku.Walcowana płytka stalowa jest ciągle zanurzana w wannie z stopionym cynkiem w celu wytworzenia ocynkowanej płyty stalowejPłytka ta jest również wytwarzana metodą gorącego zanurzenia, ale jest podgrzewana do około 500 °C natychmiast po wyjściu z zbiornika,aby mogło tworzyć powłokę stopu z cynku i żelazaTa walcowana cewka ma dobrą szczelność powłoki i spawalność.Węglowe cewki stalowe walcowane na zimnomożna podzielić na walcowane na gorąco cewki ocynkowe i walcowane na zimno cewki ocynkowe ocynkowe, które są stosowane głównie w budownictwie, sprzęcie gospodarstwa domowego, samochodach, pojemnikach,przemysł transportowy i gospodarstwa domowe.
W szczególności budownictwo konstrukcji stalowych, produkcja samochodów, produkcja magazynów stalowych i inne gałęzie przemysłu.Wymóg przemysłu budowlanego i przemysłu lekkiego jest głównym rynkiem walcowanych cew, co stanowi około 30% zapotrzebowania na blachy ocynkowane.
| Nazwa produktu | Węzeł z stali ocynkowanej |
| Węzeł z stali ocynkowanej | ASTM, EN, JIS, GB |
| Klasa | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340, SGC490, SGC570;SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 ((550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQCR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550) lub Wymagania klienta; |
| Gęstość | 0.10-2mm można dostosować odpowiednio do wymagań |
| Szerokość | 600-1500 mm, zgodnie z wymaganiami klienta |
| Techniczne | Gotowa, galwanizowana cewka |
| Powierzchnia z cynkiem | 30-275 g/m2 |
| Obsługa powierzchni | Pasywacja, olejowanie, uszczelnianie lakierem, fosforanowanie, nieobrobione |
| Powierzchnia | regularny spangle, misi spangle, jasny |
| Waga cewki | 2-15 ton metrycznych na cewkę |
| Pakiet | Papier wodoodporny jest opakowanie wewnętrzne, ocynkowane stalowe lub powlekane blachy stalowe jest opakowanie zewnętrzne, blacha ochronna, a następnie owinięte przez siedem pasów stalowych, lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Zastosowanie | budownictwo konstrukcyjne, siatki stalowe, narzędzia |
A:
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces będzie kontrolowany przez odpowiedzialny QC, który zapewnia jakość każdego produktu.
- Profesjonalne zespoły pakowania, które trzymają każde pakowanie bezpiecznie.
- Rozkaz sądowy może zostać wydany w ciągu tygodnia.
- Próbki mogą być dostarczane zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Z40 Z80 Z100 Walcowana ocieplona ASTM Dx51d Ppgi Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu: ASTM Dx51d Gorąco zanurzona galwanizowana cebula ze stali węglowej Szerokość: Powyżej 50 mm-1010 mm (tolerancja -0/+3 mm) Gęstość: 00,12-6,00 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta Rodzaj powłoki: ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.