0.18mm - 2.0mm Gi Coil Gegalvaniseerd Staal CGCC Voorgelakte Coil Voor Gebouw
Productdetails
| De producten noemen:: | RAL 9003 0,45 mm Ppgl Gegalvaniseerde Stalen Spoel Kleur Gecoat Voorbewerkt Ppgi Voor Gebouw | Breedte:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Rode/blauwe/groene/zwarte/witte/grijze/roze kleur | Oppervlaktebehandeling:: | Bedekt |
| Zinkcoating: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Verwerkingsservice: | Lassen |
| Sollicitatie: | Gebouw\Constructie\Dakbedekking\Gorrelvormig | Oppervlaktebehandeling: | Bedekt |
| Verpakking:: | Aangepaste verpakking | ||
| Markeren |
2.0mm gi coil gegalvaniseerd staal,cgcc voorgelakte coil,gi coil gegalvaniseerd staal cgcc |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productennaam | RAL 9003 0,45 mm PPGL Gegalvaniseerde stalen spoel Kleurcoated PPGI voor gebouw |
| Breedte | 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm |
| Kleur | Rood/blauw/groen/zwart/wit/grijs/ral kleur |
| Oppervlaktebehandeling | Bedekt |
| Zinkcoating | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 |
| Verwerkingsservice | Lassen, ponsen, snijden, buigen, vervallen |
| Sollicitatie | Bouw/constructie/dakbedekking/golf |
| Verpakkingsgegevens | Aangepaste verpakking |
Kleurgecoate spoel heeft lichtgewicht, aantrekkelijk uiterlijk en uitstekende anti-corrosie-eigenschappen. Beschikbaar in standaardkleuren, waaronder grijs, wit, zeeblauw en bakstenen rood, deze spoelen zijn klaar voor directe verwerking en worden veel gebruikt in advertenties, constructie, huishoudelijke apparaten, elektrische apparatuur, meubels en transportindustrie.
Gegalvaniseerde stalen spoel is met name geschikt voor dakcomplicaties vanwege de weerbestendige coating. De natuurlijke weerstand van het materiaal tegen roest en corrosie maakt het ideaal voor buitengebruik, beschikbaar in verschillende dimensies om te voldoen aan verschillende projectvereisten.
| Cijfer | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Betalingstermijn | 30% T/T als storting, 70% saldo |
| Oppervlaktebehandeling | Gecoat/voorgeschoten gegalvaniseerd |
| Oppervlakte -coating | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Zinkcoating | 30 g tot 275 g/㎡ |
| Spoelgewicht | 3-8 ton |
| Dikte | 0,18-2,0 mm |
| Breedte | 800 ~ 1250 mm |
| Kleur | Alle RAL -code of als voorbeeld van de klant |
| Verpakkingsgegevens | Waterdicht papier+plastic film+ijzerpakking+bunding of volgens klanten aanvragen |
| Levertijd | 15-25 dagen na het ontvangen van deposito |
- Prime kwaliteit en redelijke prijs
- Brede uitstekende ervaringen met after-sale-service
- Elk proces dat wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC om de productkwaliteit te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams om veilig transport te garanderen
- Proefbestelling voltooid binnen een week
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
RAL 9003 0,45 mm PPGL Gegalvaniseerde stalen spoel Kleurcoated PPGI voor gebouw Productspecificaties Attribuut Waarde Productennaam RAL 9003 0,45 mm PPGL Gegalvaniseerde stalen spoel Kleurcoated PPGI voor gebouw Breedte 600 mm-1250 mm, 800 ~ 1250 mm Kleur Rood/blauw/groen/zwart/wit/grijs/ral kleur ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.