0.18mm - 2.0mm Gi Coil Ζυγισμένο χάλυβα CGCC Προχρωματισμένο Coil για το κτίριο
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Τα προϊόντα ονομάζουν:: | RAL 9003 0,45 mm Ppgl Ζυγισμένο ατσάλινο περιτυλίγμα χρώμα επικαλυμμένο προχρωματισμένο Ppgi | Πλάτος:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο/Μπλε/Πράσινο/Μαύρο/Λευκό/Γκρι/Χρώμα Ral | Επιφανειακή επεξεργασία:: | Επικαλυμμένος |
| Επίστρωση ψευδαργύρου: | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 | Υπηρεσία επεξεργασίας: | Έλξη, Ποντίκι, Κόψιμο, Σκύλισμα, Αποστροφή |
| Εφαρμογή: | Κτίριο \ Κατασκευή \ Σκεπή | Επιφανειακή επεξεργασία: | Επικαλυμμένος |
| Πληροφορίες συσκευασίας:: | Προσαρμοσμένη συσκευασία | ||
| Επισημαίνω |
20,0 mm gi κυλίνδρων από γαλβανισμένο χάλυβα,cgcc προχρωματισμένη σπείρα |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία των προϊόντων | RAL 9003 0,45 mm Ppgl Ζυγισμένο ατσάλι Coil χρώμα επικαλυμμένο Προχρωματισμένο Ppgi για κτίριο |
| Διάμετρο | 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο/μπλε/πράσινο/μαύρο/λευκό/πράσινο/χρώμα Ral |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Με επικάλυψη |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 |
| Υπηρεσία επεξεργασίας | Ζύγιση, τριβή, κοπή, κάμψη, αποσύνδεση |
| Εφαρμογή | Κτίριο/Σχεδιασμός/Κατώφλια/Κορφωτά |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Προσαρμοσμένη συσκευασία |
Η χρωματική επικάλυψη περιστροφής διαθέτει ελαφρύ βάρος, ελκυστική εμφάνιση και εξαιρετικές ιδιότητες κατά της διάβρωσης.Αυτά τα περιτυλίγματα είναι έτοιμα για άμεση επεξεργασία και χρησιμοποιούνται ευρέως στη διαφήμιση., κατασκευής, οικιακών συσκευών, ηλεκτρικού εξοπλισμού, επίπλων και μεταφορών.
Η φυσική ανθεκτικότητα του υλικού στην σκουριά και τη διάβρωση το καθιστά ιδανικό για εξωτερική χρήση.διαθέσιμα σε διάφορες διαστάσεις για να ανταποκρίνονται σε διαφορετικές απαιτήσεις έργου.
| Αξία | Επικαιροποίηση των στοιχείων που περιλαμβάνονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΚ) αριθ. 45/2001 |
| Προθεσμία πληρωμής | 30% T/T ως προκαταβολή, 70% υπόλοιπο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επικαλυμμένα/προβαμμένα γαλβανισμένα |
| Επιφανειακή επικάλυψη | ΠΕ, SMP, ADP, PVDF |
| Επιχρισμός ψευδαργύρου | 30 έως 275 g/m2 |
| Βάρος της τροχιάς | 3-8 τόνοι |
| Δάχος | 0.18-2.0mm |
| Διάμετρο | 800 έως 1250 mm |
| Χρώμα | Όλος ο κωδικός RAL ή ως δείγμα του πελάτη |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Αδιάβροχο χαρτί+πλαστική ταινία+σίδηρο συσκευασίας+συνδέσεις ή ανάλογα με το αίτημα του πελάτη |
| Χρόνος παράδοσης | 15-25 ημέρες μετά την παραλαβή της κατάθεσης |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από υπεύθυνο QC για να εξασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για την ασφαλή μεταφορά
- Ολοκλήρωση της δοκιμαστικής παραγγελίας εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
RAL 9003 0,45 mm Ppgl Ζυγισμένο ατσάλι Coil χρώμα επικαλυμμένο Προχρωματισμένο Ppgi για κτίριο Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία των προϊόντων RAL 9003 0,45 mm Ppgl Ζυγισμένο ατσάλι Coil χρώμα επικαλυμμένο Προχρωματισμένο Ppgi για κτίριο Διάμετρο 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm Χρώμα Κόκκι...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.