0.18mm - 2.0mm Cewka stalowa ocynkowana Gi CGCC, wstępnie malowana, do budownictwa
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | RAL 9003 0,45 mm PPGL ocynkowana stalowa cewka w kolorze powlekanym PPGI do budowy | Szerokość:: | 600mm-1250mm, 800~1250mm |
|---|---|---|---|
| Kolor: | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/ral kolor | Obróbka powierzchni:: | Pokryty |
| Powłoka cynku: | Z80, Z100, AZ100, AZ120, AZ150 | Usługa przetwarzania: | Spawanie, uderzenie, cięcie, zginanie, oddzielenie |
| Aplikacja: | Budynek \ Construction \ Roofing \ faliste | Obróbka powierzchniowa: | Pokryty |
| Szczegóły pakowania:: | Dostosowane opakowanie | ||
| Podkreślić |
Blacha stalowa ocynkowana 2,0 mm,blacha powlekana cgcc |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | RAL 9003 0,45 mm Ppgl Galwanizowana cebula stalowa Kolorowo powlekana Przedmalowana Ppgi Do budowy |
| Szerokość | 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm |
| Kolor | Czerwony/niebieski/zielony/czarny/biały/szary/kolorowy |
| Obsługa powierzchni | O masie przekroju |
| Powierzchnia z cynkiem | Z80,Z100,Az100,Az120,Az150 |
| Usługa przetwarzania | Włókno, cienie, cięcie, gięcie, odwijanie |
| Zastosowanie | Budownictwo/Budownictwo/Szczelony dach |
| Szczegóły opakowania | Opakowanie na zamówienie |
Kolorowa cewka posiada lekką masę ciała, atrakcyjny wygląd i doskonałe właściwości antykorozyjne.te cewki są gotowe do bezpośredniego przetwarzania i szeroko stosowane w reklamie, budownictwa, sprzętu domowego, sprzętu elektrycznego, mebli i transportu.
Z galwanizowanej stali powłoka jest szczególnie odpowiednia do zastosowań dachowych ze względu na jej odporną na działanie pogody powłokę.dostępne w różnych wymiarach w celu spełnienia różnych wymagań projektu.
| Klasa | CGCC, CGCH, DX52D, DX53D, G550, DX51D |
| Okres płatności | 30% T/T jako depozyt, 70% saldo |
| Obsługa powierzchni | Pozostałe, o masie nieprzekraczającej 10 kg |
| Powierzchniowa powłoka | PE, SMP, ADP, PVDF |
| Powierzchnia z cynkiem | 30 g do 275 g/m2 |
| Waga cewki | 3-8 ton |
| Gęstość | 0.18-2.0 mm. |
| Szerokość | 800~1250 mm |
| Kolor | Wszystkie kody RAL lub jako próbka klienta |
| Szczegóły opakowania | Papier wodoodporny+folia z tworzyw sztucznych+opakowanie żelazne+płyty lub na żądanie klienta |
| Czas dostawy | 15-25 dni po otrzymaniu depozytu |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces sprawdzany przez odpowiedzialny QC w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczny transport
- Wypełnienie zamówienia próbnego w ciągu jednego tygodnia
- Próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
RAL 9003 0,45 mm Ppgl Galwanizowana cebula stalowa Kolorowo powlekana Przedmalowana Ppgi Do budowy Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu RAL 9003 0,45 mm Ppgl Galwanizowana cebula stalowa Kolorowo powlekana Przedmalowana Ppgi Do budowy Szerokość 600 mm-1250 mm, 800~1250 mm Kolor ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.