ASTM A653M Galvanizli Çelik Taş 508mm 2000mm Galvanizli Çelik Çatı
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | ASTM A653M Galvanizli Çelik Yapı için Galvanizli Çelik Yapı | Seviye:: | SGCC /GX51D |
|---|---|---|---|
| İşleme Hizmeti:: | Kaynak, Delme, Kesme, Bükme | Uygulama:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Çinko kaplama:: | Z30-275g | pul:: | Büyük Orta Küçük Sıfır |
| Örnek:: | Kullanılabilir | Ticari Terim:: | EXW FOB CIF CFR |
| Vurgulamak |
galvanizli çelik levha 508mm,2000mm galvanizli galvanizli çelik çatı,astm a653m galvanizli çelik plaka |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | İnşaat İçin ASTM A653M Galvanizli Çelik Sac Oluklu Levha |
|---|---|
| Kalite: | SGCC /GX51D |
| İşleme Hizmeti: | Kaynak, Zımbalama, Kesme, Bükme |
| Uygulama Alanları: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, Boyalı Kutular, Teneke Kutu |
| Çinko Kaplama: | Z30-275g |
| Pul: | Büyük Orta Küçük Sıfır |
| Numune: | Mevcut |
| Ticari Terim: | EXW FOB CIF CFR |
İnşaat İçin ASTM A653M Galvanizli Çelik Sac Oluklu Levha
Uzun ömürlülüğüne ve korozyon direncine rağmen, galvanizli kaplamalar hala yontulmaya, çatlamaya ve benzeri hasarlara maruz kalır. Örneğin, perakende mağazalarını araç hasarından korumak için tasarlanan bariyerlerde kullanılması, bol miktarda ezik, çizik ve yonga anlamına gelebilir.
Sıcak Daldırma Galvanizleme tek başına uzun ömürlü, uygun maliyetli bir korozyon koruma yöntemidir. Ancak, galvanizli çelik aşağıdaki nedenlerle boyanabilir: estetik, kamuflaj veya güvenlik amaçları için renk eklemek. Bir yapının ekonomik ömrünü uzatmak.
| Ürün Adı | Dekoratif Sıcak Soğuk Haddelenmiş 2mm 4mm Kalınlığında Galvanizli Çelik Levha |
|---|---|
| Standart | JIS AS EN ASTM |
| Kalite |
Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Çinko Kaplama | 30-275g/m2 |
| Kalınlık | 0.125mm - 3.5mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik | 600-2000mm veya özelleştirilmiş |
| Rulo Ağırlığı | 3 ton - 6 ton |
| Rulo İç Çapı | 508mm veya 610mm |
| Yüzey İşlemi | Yağsız, Kuru, Kromat Pasifleştirilmiş, Kromat Olmayan Pasifleştirilmiş |
| Pul | Normal Pul, Minimum Pul, Büyük Pul, Sıfır Pul |
| Teslim Süresi | 7-15 gün |
- Birinci sınıf kalite ve uygun fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Her süreç, her ürünün kalitesini garanti eden sorumlu bir QC tarafından kontrol edilecektir
- Her ambalajı güvenli tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişi bir hafta içinde yapılabilir
- Numuneler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
ASTM A653M Galvanizli Çelik Levha 508mm 2000mm Oluklu Galvanizli Çelik Çatı Ürün Özellikleri Ürün Adı: İnşaat İçin ASTM A653M Galvanizli Çelik Sac Oluklu Levha Kalite: SGCC /GX51D İşleme Hizmeti: Kaynak, Zımbalama, Kesme, Bükme Uygulama Alanları: Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, Boyalı Kutular, Teneke ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.