Γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα ASTM A653M 508mm 2000mm Κυματοειδής γαλβανισμένη χαλύβδινη στέγη
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | ASTM A653M Ζυγισμένο φύλλο χάλυβα κυματοειδής πλάκα για την κατασκευή | Αξία:: | SGCC /GX51D |
|---|---|---|---|
| Υπηρεσία επεξεργασίας:: | Συγκόλληση, διάτρηση, κοπή, κάμψη | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Επίστρωμα ψευδάργυρου:: | Z30-275g | πούλια:: | Μεγάλο μέσο μικρό μηδέν |
| Δείγμα:: | Διαθέσιμο | Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής:: | EXW FOB CIF CFR |
| Επισημαίνω |
Γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα 508mm,2000mm κυματοειδής γαλβανισμένη χαλύβδινη στέγη,Γαλβανισμένη χαλύβδινη πλάκα ASTM A653M |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Όνομα Προϊόντος: | ASTM A653M Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Φύλλο Κυματοειδής Πλάκα για Κατασκευές |
|---|---|
| Βαθμός: | SGCC /GX51D |
| Υπηρεσία Επεξεργασίας: | Συγκόλληση, Διάτρηση, Κοπή, Κάμψη |
| Εφαρμογή: | Μεταλλική Συσκευασία, Δοχεία Τροφίμων, Βαμμένα Δοχεία, Δοχείο από Λευκοσίδηρο |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου: | Z30-275g |
| Spangle: | Μεγάλο, Μεσαίο, Μικρό, Μηδέν |
| Δείγμα: | Διαθέσιμο |
| Όρος Εμπορίου: | EXW FOB CIF CFR |
ASTM A653M Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Φύλλο Κυματοειδής Πλάκα για Κατασκευές
Παρά τη μακροζωία και την αντοχή στη διάβρωση, οι γαλβανισμένες επιστρώσεις εξακολουθούν να υπόκεινται σε θραύση, ρωγμές και παρόμοια ζημιά. Η χρήση του σε στύλους που έχουν σχεδιαστεί για την προστασία των βιτρινών λιανικής από ζημιές οχημάτων, για παράδειγμα, μπορεί να σημαίνει πολλά χτυπήματα, γρατσουνιές και θραύσματα.
Η θερμή εμβάπτιση γαλβανισμού από μόνη της είναι ένα μακράς διαρκείας, οικονομικό μέσο προστασίας από τη διάβρωση. Ωστόσο, ο γαλβανισμένος χάλυβας μπορεί να βαφτεί για τους ακόλουθους λόγους: προσθήκη χρώματος για αισθητικούς, καμουφλάζ ή λόγους ασφαλείας. αύξηση της οικονομικής ζωής μιας κατασκευής.
| Όνομα Προϊόντος | Διακοσμητική Πλάκα Γαλβανισμένου Χάλυβα 2mm 4mm Πάχους, Ελασμένη εν θερμώ και εν ψυχρώ |
|---|---|
| Πρότυπο | JIS AS EN ASTM |
| Βαθμός |
Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Επίστρωση Ψευδαργύρου | 30-275g/m2 |
| Πάχος | 0.125mm έως 3.5mm ή προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 600-2000mm ή προσαρμοσμένο |
| Βάρος Πηνίου | 3 τόνοι έως 6 τόνοι |
| ID Πηνίου | 508mm ή 610mm |
| Επιφανειακή Επεξεργασία | Unoil, Dry, Chromate Passivated, Non-chromate Passivated |
| Spangle | Κανονικό Spangle, Ελάχιστο Spangle, Μεγάλο Spangle, Μηδενικό Spangle |
| Χρόνος Παράδοσης | 7-15 ημέρες |
- Κορυφαία ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρείες εξαιρετικές εμπειρίες με την εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία θα ελέγχεται από υπεύθυνο QC που εξασφαλίζει την ποιότητα κάθε προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που διατηρούν κάθε συσκευασία ασφαλή
- Η δοκιμαστική παραγγελία μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα
- Δείγματα μπορούν να παρασχεθούν σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
ASTM A653M Γαλβανισμένη Πλάκα Χάλυβα 508mm 2000mm Κυματοειδής Γαλβανισμένη Χαλύβδινη Στέγη Προδιαγραφές Προϊόντος Όνομα Προϊόντος: ASTM A653M Γαλβανισμένο Χαλύβδινο Φύλλο Κυματοειδής Πλάκα για Κατασκευές Βαθμός: SGCC /GX51D Υπηρεσία Επεξεργασίας: Συγκόλληση, Διάτρηση, Κοπή, Κάμψη Εφαρμογή: Μεταλλική ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.