ASTM A653M gegalvaniseerde stalen plaat 508mm 2000mm gegolfde gegalvaniseerde stalen dakbedekking
Productdetails
| Productnaam:: | ASTM A653M gegalvaniseerd stalen plaat gegolfde plaat voor de bouw | Kwaliteit:: | SGCC/GX51D |
|---|---|---|---|
| Processing Service:: | Lassen, ponsen, snijden, buigen | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Zinkdeklaag:: | Z30-275g | lovertje:: | Grote Middelgrote Kleine Nul |
| Monster:: | Beschikbaar | Handelstermijn:: | EXW FOB CIF CFR |
| Markeren |
gegalvaniseerd stalen plaat 508 mm,2000 mm gegolfd gegalvaniseerd staaldak,astm a653m gegalvaniseerd staalplaat |
||
Productomschrijving
| Productnaam: | ASTM A653M gegalvaniseerd stalen plaat gegolfde plaat voor de bouw |
|---|---|
| Kwaliteit: | SGCC /GX51D |
| Verwerkingsdienst: | Lassen, steken, snijden, buigen |
| Toepassing: | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Zinkcoating: | Z30-275 g |
| Spangle: | Grote Middelgrote Kleine Nul |
| Monster: | Beschikbaar |
| Handelstermijn: | EXW FOB CIF CFR |
ASTM A653M gegalvaniseerd stalen plaat gegolfde plaat voor de bouw
Ondanks de lange levensduur en de corrosiebestendigheid zijn gegalvaniseerde coatings nog steeds onderhevig aan scheuren, scheuren en vergelijkbare schade.Gebruik op bollarden die zijn ontworpen om winkelfronten tegen schade aan voertuigen te beschermen, bijvoorbeeld, kan betekenen dat er veel krassen, schrammen en chips.
Het galvaniseren met warmte is op zichzelf een duurzaam en kosteneffectief middel om tegen corrosie te beschermen.,De economische levensduur van een constructie wordt verhoogd.
| Productnaam | Decoratieve warm-koudgewalste 2 mm 4 mm dikte gegalvaniseerde stalen plaat |
|---|---|
| Standaard | JIS AS EN ASTM |
| Graad | Q195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550 SS230 SS250 SS275 |
| Zinkcoating | 30-275 g/m2 |
| Dikte | 0.125 mm tot 3,5 mm of op maat |
| Breedte | 600-2000 mm of op maat |
| Gewicht van de spoel | 3 tot 6 ton |
| Identificatie van spoel | 508 mm of 610 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Niet-olijfolie, droog, chromaten gepassiveerd, niet-chromaten gepassiveerd |
| Spangel | Regelmatige Spangle, minimale Spangle, grote Spangle, nul Spangle |
| Leveringstermijn | 7-15 dagen |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door verantwoorde QC die de kwaliteit van elk product verzekert
- Professionele verpakkingsteams die elke verpakking veilig houden
- Een proefbevel kan binnen een week worden gedaan.
- Monsters kunnen worden geleverd als uw vereisten
Producthoogtepunten
ASTM A653M gegalvaniseerde stalen plaat 508mm 2000mm gegolfde gegalvaniseerde stalen dakbedekking Productspecificaties Productnaam: ASTM A653M gegalvaniseerd stalen plaat gegolfde plaat voor de bouw Kwaliteit: SGCC /GX51D Verwerkingsdienst: Lassen, steken, snijden, buigen Toepassing: Metalen ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.