DX51D Z40 Galvanizli Çelik Plaka GI Galvanizli Çelik Sac 1.2mm Sıfır Spangle
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | DX51D Z40 Galvanizli Çelik Plaka 1.2mm Sıfır Spanglar GI | Seviye:: | SGCC /GX51D |
|---|---|---|---|
| İşleme Hizmeti:: | Kaynak, Delme, Kesme, Bükme | Uygulama:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| Çinko kaplama:: | Z30-275g | pul:: | Büyük Orta Küçük Sıfır |
| Örnek:: | Kullanılabilir | Ticari Terim:: | EXW FOB CIF CFR |
| Vurgulamak |
z40 galvanizli çelik plaka,galvanizli çelik plaka gi,gi galvanizli çelik sac 1.2mm |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | DX51D Z40 Galvanizli Çelik Plaka 1.2mm Sıfır Spanglar GI |
| Seviye | SGCC /GX51D |
| İşleme hizmeti | Kaynak, delme, kesme, bükme |
| Başvuru | Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu |
| Çinko kaplama | Z30-275G |
| Pul | Büyük orta küçük sıfır |
| Örnek | Mevcut |
| Ticaret dönemi | Exw fob cif cfr |
Uzun ömür ve korozyon direncine rağmen, galvanizli kaplamalar hala yontma, çatlama ve benzer hasara maruz kalıyor. Sıcak Dip Galvanizasyon, uzun süreli, uygun maliyetli korozyon koruması sağlar ve estetik amaçlar, kamuflaj, güvenlik veya bir yapının ekonomik ömrünü uzatmak için boyanabilir.
| Ürün adı | Dekoratif Sıcak Soğuk Haddelenmiş 2mm 4mm Kalınlık Galvanizli Çelik Plaka |
|---|---|
| Standart | En astm olarak jis |
| Seviye | S195 Q235 Q345 SGCC SGCH SGC340 SGC400 SGC440 SGC490 SGC570 SGHC SGH340 SGH400 SGH440 SGH490 SGH540 DX51D DX52D DX53D DX54D DX55D DX56D DX57D S220GD S250GD S280GD S320GD S350GD S400GD S500GD S550GD SS230 SS250 SS275 |
| Çinko kaplama | 30-275g/m2 |
| Kalınlık | 0.125mm ila 3,5 mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik | 600-2000mm veya özelleştirilmiş |
| Bobin ağırlığı | 3 ton ila 6 ton |
| Bobin kimliği | 508mm veya 610mm |
| Yüzey tedavisi | Unoil, kuru, kromat pasifleştirilmiş, acımasız pasifleştirilmiş |
| Pul | Normal spangle, minimum spangle, büyük spangle, sıfır spangle |
| Teslimat süresi | 7-15 gün |
- Asal kalite ve makul fiyat
- Mükemmel satış sonrası hizmet ile geniş deneyim
- Ürün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her işlem
- Güvenli teslimat sağlamak için profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişleri bir hafta içinde tamamlandı
- Talep üzerine örnekler mevcuttur
Ürün Özellikleri
DX51D Z40 Galvanizli Çelik Plaka 1.2mm Sıfır Spanglar GI Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı DX51D Z40 Galvanizli Çelik Plaka 1.2mm Sıfır Spanglar GI Seviye SGCC /GX51D İşleme hizmeti Kaynak, delme, kesme, bükme Başvuru Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu Çinko ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.